prekonal som kovid, ale až po očkovaní a podnes to cítim, že nie som fit. Syn sa očkovať nedal a nemal žiadne problémy
prekonal som kovid, ale až po očkovaní a podnes to cítim, že nie som fit. Syn sa očkovať nedal a nemal žiadne problémy
dúfam že mi prepáčiš, že takúto prízemnú hovädzinu nejdem komentovať
toto je príspevok hodný ako píšeš prízemného až suterénového, žumpového intelektuála s inteligenciou priemerného foxteriéra
nie luna nezveličujem, všetko čo píšem je skutočná pravda. Mám známych ktorí sa dali očkovať a neprežili to. V úmrtnom liste mali napísané zlýhanie srdca alebo embólia, lebo ich nik nepitval. A tá blízka príbuzná bola teta mojej manželky. Nastúpila kúpeľnú liečbu do Piešťan, nakoľko nebola očkovaná, ani nemala vyšparávací test a Mikas vydal vyhlášku, že všetci zamestnávatelia aj verejné ústavy a zdravotnícke zariadenia môžu umožniť vstup do objektov len zaočkovaným alebo testovaným, taj poslali domov, nech sa dá zaočkovať a o tri týždne môže nastúpiť kúpeľnú liečbu. Už do kúpeľov nenastúpila l, po druhej dávke Pfizeru sa ráno neprebudila, Do úmrtného listu jej napísali zlýhanie srdca.
Ja tiež tri roky nemôžem chodiť. Po druhej injekcii Pfizeru ma pri chôdzi obrovsky bolia nohy a nedokážem ich ovládať. Prejdem 200 - 300 m koniec, nedá sa ďalej
po očkovaní údajne bolo možné dostať aj kovid píše autorka, avšak veľa mojich známych , dokonca blízka príbuzná po očkovaní sa ráno neprebudili
však vieš, že liek sa musí užívať rozumne, dávkovať podľa lekárskeho predpisu, štamperlík a dosť
tak jedine dobrý koňačik alebo pravú slovenskú 52. To nie je alkohol, to je liek
Kotlár si veľmi dobre uvedomuje, aké by to malo nedozerné následky pre Slovensko, ak by podpísal diktát / dohodu/ z WHO. Aké donucovacie sankcie / ako z Bruselu/ by nám hrozili, ak by sme zhodili WHO jarmo a dovolili si vystrieť chrbát. Je to veľa vecí, ktoré by išli proti nám, ale nechce sa mi veľa písať
to je posledný najmodernejší výdobytok demokracie po americky, oponentov a nepohodlných ľudí odsúdiť, resp. zatvoriť/ Fleming, Trump veľa iných / a tento výdobytok demokracie po americky zavítal aj k nám v minulom volebnom období
a hovoriť pravdu sa predsa v " slušnej demokratickej spoločnosti" nepatrí
ja sa domnievam, že v septembri po zverejnení správy kotlárovej komisie budú chodiť démarše z USA a z Bruselu, lebo zistil skutočnú pravdu
a tí , ktorí pranierujú Kotlára sú väčšinou svojimi veci neznalými vyjadreniami na úrovni novinárov alebo matovičov a šimečkárov
ja sa tiež skôr prikláňam k názorom Malinovej, sú reálnejšie, konšruktívnejšie a človečensky zrelšie
Naša Barbie skončila predsa 15. júna
pán Machaj. POznáte známe slovenské príslovie, že samochvála smrdí? Držte sa ho
keď ti boli Rusi živila sa sami za svoje, Amíkov živíme my
navštív Japonsko a spýtaj miestných obyvateľov ako "milujú" Amíkov,
Odporúčame