teraz v debate s Michelkom to Jančkárová " zabila" keď povedala ,, že pozývali do RTVS aj opozičných politikov z Republika a ĽSNS, až "raz ročne"
teraz v debate s Michelkom to Jančkárová " zabila" keď povedala ,, že pozývali do RTVS aj opozičných politikov z Republika a ĽSNS, až "raz ročne"
veď ona vedela, koho si tam má pozvať, ovca len ovcu privedie
súhlasím s výrokom českého exprezidenta Klausa, že Jančkárová je drzé, a hlúpe zvieratko, , ktoré robí ga,ga, ga. Správa sa nemiestne drzo voči " len niektorým" pozvaným hosťom , kladie im drzé otázky, skáče od rečí a prerušuje hosťa. Zrejme má pocit, že ona ja tá pani veľkomožné a prizvaní hostia sú len poslušní podriadení, ktorí sú povinní ju poslúchať, ako ju musel poslúchnuť vrátnik na vrátnici RTVS, ktorému dala príkaz, že nesmie do budovy RTVS vpustiť poslanca Blahu
ono a to oficiálne nevolalo pandemické plány, ale " Plány činnosti po napadnutí zbraňami hromadného ničenia - bojovými biologickými prostriedkami" , čo ale matoviči v úradoch a mínisterstvách absolútne netušili
prečo súdiš deň pred večerom? Kotlár nie je ani lipšicovec ani čurillovec
môžem dosvedčiť, sám so to videl a počul na vlastné oči a uši
lebo žijeme v spoločenskom systéme, ktorý sa nazýva kapitalizmus
aká je sloboda a demokracia v EÚ, pre koho? Prečo potom máme bruselský diktát,, ktorý potláča malých a slabých na úkor mocných a silných?
už starí filozofovia označovali štát ako organizované násilie, čiže článok sú len také "biblické , progresívne" príbehy či skôr rozprávky
článok som si prečítal, ale nemám pocit, že by obsahoval pravdu, ak ano, tak progresívnu, čaputovskú a šimečkovskú
je to vlastne o ničom, nič konkrétneho, ako by to písal vrátnik na vrátnici v Pravde alebo študent II. ročníka nejakej mediálnej fakulty
ja osobne považujem kamenické za vysokého odborníka, ktorý vie čo robí, ako robí a domnievam sa, že zákon o13.dôchodkoch schválený súčasnou koalíciou je v poriadku, akurát sa kríži s " matovičovými zákonmi" o predčasnom dôchodku a rodičovských dôchodkoch, ktorým rastú ešte viac výdavky
Ak by si dokázal uvažovať a sledoval vtedajšie udalosti, bolo by ti jasné, že Pellegríni vyhlásil opatrenia z pandemických plánov. Uzatvoril hranice, prichádzajúcim osobám nariadil štátnu karanténu a vydal rozhodnutie fabrike v Starej Turej na zákaz vývozu pľúcnych ventilátorov do zahraničia , čo všetko Matovič zrušil
novinári a opozícia si to vždy svojími primitívnymi mozočkami preložia na svoje drobné, lebo človek so zdravým rozumom sa nehrá so slovíčkami, čo tu bola pandémia či epidémia, jeddoducho kovid tu bol a vláda ho nezvládala, resp. zvládala ho fušérsky
opäť je to nehorázna , primitívna novinárska hovädzina, lebo kotlárová komisia pracuje nezávisle na ministerke zdravotníctva. A nedivím sa opozícii, že má panický strach so záverov kotlárovej komisie, lebo to bude robota aj pre OČTK.
Kotlár privádza média aj opozíciu k zúrivosti, lebo odhaľuje totálnu neschopnosť premiérov a ministrov počas pandémie riadiť ju podľa opatrení pandemických plánov. Zrejme nemali ani šajn o tom, že nejaké pandemické plány existujú a na čo slúžia
ty si určite novinár, lebo tvoj rozum a myšlienkové pochody tomu zodpovedajú
obe tvoje zložité vety zlúčené do jednej jednoduchej sú schopné vyslovenia pologramotného nevedomca. také niečo určite nikto netvrdí, používa to len ako pointu a prirovnanie spolu s ešte inou vetou, ktorá je účelovo zamlčaná
II. pilier tuneluje štátnu kasu každoročne o miliardy
Odporúčame