jediné, čo našli po matovičovej vláde , tak samopal po Budayovi
jediné, čo našli po matovičovej vláde , tak samopal po Budayovi
aj miklošové predajné privatizačné zmluvy zahraničným investorom nikto nikdy už nedohľadal
preto tie ich veštenia z krištáľovej gule nesvedčí o ich vysokom IQ a inteligencii
a tiež tiež nemali kádehákov a Fígeľa, lebo im nemal kto zastavovať výstavbu rozostavaných diaľníc ale nová vláda , aj keď opozičná pokračovala v začatom diele
ano je to kabaret, lebo politika NATO a Bruselu je doslova kabaretná, je to politika neschopných papaplášov
a čo by mala naša vláda Bruselu vytknúť, až zastavia dovoz ukrajinského obilia do Európy., lebo ten chlieb z ukrajinského obila nie je vhodný ani pre svine a my ľudia ho musíme jesť
čo má táto vláda robiť, keď predošlá minula v čiernej diere 20 miliárd a nik nevie kam išli a kde sa stratili
tiež si myslím, že v Bruslei nespali, ale doslova chrápali, zrejme kvôli Leyenovej kšeftami s Pfizerom
veľmi jednoduché. Poslať eurokomisii odkaz, ža zastavujeme akukoľvek pomoc v súvislosti s ukrajinskými utečencami , vyčísliť úsporu , ďalej, že odmietame nakúpiť od USA zbrane, ktoré Nad´ dal na Ukrajinu a hneď bude úspora
keď novinári absolútne nemajú záujem informovať a zverejniť rozhodnutie a uznesenia ústavného sudu o krokoch, ktoré prevádzali premiéri, ministri zdravotníctva aj hlavný hygienik , že ich činnosť bola v rozpore so zákonom. Vakcíny, ktoré boli použité de Iure neboli vakcínami, len de Facto. Zdravotnícke parametre a požiadavky na vakcíny to, čím očkovali neboli splnené. Takže očkovaní ľudia slúžili len ako pokusné králiky
keď novinári absolútne nemajú záujem zverejniť rozhodnutie a uznesenia ústavného sudu a krokoch, ktoré prevádzali premiéri, ministri zdravotníctva aj hlavný hygienik , že ich činnosť bola v rozpore so zákonom
že nebola vládou zvládnutá je každému jasné, aj kde má vírus pôvod. Len sa nepatrí o tom hovoriť
detí málo a učiteľov veľa
Mihál opäť zmätkuje a magorí čitateľov. Nič z toho, čo hovorí Mihál platiť nebude
všetko, čo hovorí Mihál, nič z toho neplatí
trestoprávny to bude, ak Koltár podá trestné oznámenie na novinára, resp. redakciu ktorá zverejnila ponižujúce a urážajúce fotografie na Koltára
predsa toto nie trestoprávny proces, nemá s porušovaním zákonov nič spoločné. Je to proces o porušovaní čiste z hľadiska medicínskeho a krízového riadenia
že ľudia, ktorí boli nimi očkovaní boli vlastne len pokusnými králikmi
vakcíny, ktoré boli použité di Iure neboli vakcínami, len de Facto. Zdravotnícke parametre a požiadavky na vakcíny to, čím očkovali neboli splnené
domnievam sa, že v súčasnosti platí, že je vecou každého osobného názoru, či to bola u nás pandémia , či epidémia, rozhodujúcim by malo byť ako bola vtedajšími orgánmi štátu zvládnutá a kde má pôvod.
Odporúčame