všetko, čo hovorí Mihál, nič z toho neplatí
všetko, čo hovorí Mihál, nič z toho neplatí
trestoprávny to bude, ak Koltár podá trestné oznámenie na novinára, resp. redakciu ktorá zverejnila ponižujúce a urážajúce fotografie na Koltára
predsa toto nie trestoprávny proces, nemá s porušovaním zákonov nič spoločné. Je to proces o porušovaní čiste z hľadiska medicínskeho a krízového riadenia
že ľudia, ktorí boli nimi očkovaní boli vlastne len pokusnými králikmi
vakcíny, ktoré boli použité di Iure neboli vakcínami, len de Facto. Zdravotnícke parametre a požiadavky na vakcíny to, čím očkovali neboli splnené
domnievam sa, že v súčasnosti platí, že je vecou každého osobného názoru, či to bola u nás pandémia , či epidémia, rozhodujúcim by malo byť ako bola vtedajšími orgánmi štátu zvládnutá a kde má pôvod.
mám dojem, že sú to detsky naivné riekanky, ktoré nie sú realizovateľné v praxi v rámci celého reťazca od pozemkového fondu, cez malých farmárov až po zahraničné reťazce
Jaurová je skutočne obmedzená na zdravom rozume
jedno je isté, tie relácie, ktoré moderovali Vargová, Jančkárová a Makara, bol to mediálny cirkus, nie spravodajstvo. Najlepšie to bolo poznať pri moderovaní relácie Jančkárovej s Klausom a Mečiarom z Brna, kde Klaus s zdvihol aj s Mečiarom, pričom Klaus sa vyslovil že on sa od nejakej pochybnej moderátorky urážať nedá a odišli obaja preč
jedno je isté, tie relácie, ktoré moderovali Vargová, Jančkárová a Makara, bol to mediálny cirkus, nie spravodajstvo. Najlepšie to bolo poznať pri moderovaní relácie Jančkárovej s Klausom a Mečiarom z Brna, kde Klaus s zdvihol aj s Mečiarom, pričom Klaus sa vyslovil že on sa od nejakej pochybnej moderátorky urážať nedá a odišli obaja preč
prieskum, ktorý zverejnila TA3 svedčil o tom, že najobjektívnejšia ja TA 3. Čo vy na to pán Machaj?
tí TV moderátori z RTVS to už vlastne majú úplne všetci zakódované v génoch, tú obrovskú antipatiu k Ficovi, Smeru a úplne všetkému ľavicovému, len to z ních pri každej relácii srší
zle myslíš, nepravdivo, Rezník nastúpil za Mečiara, bol to jeho adept
za vlád Dzurindu, Radičovej, Matoviča, Hegera, Ódora média nič nekritizovali, na ich tlačovkách novinári im nadbiehali kladenými blahosklonnými otázkami, so všetkým boli spokojní. Ale akonáhle vyhral voľby Fico, už na tlačovkách sa novinári vybíjali doslova idiotskými otázkami a snažili sa vkladať vládnucím politikom do úst také odpovede, aké si novinári vo svojích pomýlených hlavách vykonštruovali
stalo sa za posledné roky pravidlom, že všetko, čo kritizujú médiá a súčasná opozícia je dôkazom toho, že vláda robí dobre. Bolo to aj za vlád Dzurindu, za vlády Radičovej, aj za vlády Matoviča , Hegera a Čaputovej. A to nespomínam porušenie ústavy a zákonov tejto republiky za týchto vlád.
veď vďaka eurofondom Slovensko prekvitá a dobehlo ekonomicky západ. Preto máme toľko organizácii tretieho sektora rozkladajúce štát, preto máme toľko rozhľadní ako sme nikdy nemali, preto máme toľko cyklotrás ako sme niky nemali, preto máme toľko peších zón ako sme nikdy nemali, preto štát žije v dlhoch /mimo matovičových rozkrádačiek/, lebo živíme vyše stotisíc utečencov, ako sme nikdy nemali a tým sme vlastne dobehli záapd. Ale si tu žijeme.....
zrejme si brali príklad z Izraela. Izrael, riadi a diriguje aj USA
súhlasím samé nedôvodné hlúposti
vidím , že aj ty skáčeš na tie kraviny, ktoré tu píšu a hltáš ich aj s navijákom
opäť len propagandistické kecy......
Odporúčame