včera na tlačovke Sulík vyriekol jednu závažnú vetu: ":my nechceme spor, my chceme dovládnuť" A to je práve tragédia pre slovenský národ, že chcú dovládnuť..
včera na tlačovke Sulík vyriekol jednu závažnú vetu: ":my nechceme spor, my chceme dovládnuť" A to je práve tragédia pre slovenský národ, že chcú dovládnuť..
a čo je vo filme, to je svätá pravda a preto aj Serešmagorpartia dala nakrútiť v Čechách film Prezidentka . Budú ho premietať na Slovensku pred voľbami, čo čo je vo filme, to je svätá pravda......
aha, to si potom videl ten kozmický horor o vystrelených Amíkoch vo vesmíre
ale kdeže, to prileteli z nebíčka takí pupmrlíci s anténkami na hlavách a dali sa bombardovať v oblastiach kde bývali občania ruskej národnosti, domy, budovy, školy, nemocnice , úrady, a vraždiť miestnych obyvateľov
to budú kauzy a kauzičky, ako napríklad aj zákazka na UMB v B. Bystrici za objavenie Ameriky, teda pardon, objavenie civilnej ochrany na Slovensku
opakované klamstvo, to je stará osvedčená matovičotaktika na oblbovanie menej chápavých pred voľbami
joj, to by si musel toho viac vedieť, kto bol Calvi, prečo mu pápež neodpovedal na list: Svätý otec pomôžte, lebo pred parlamentnou komisiou budem musieť povedať pravdu. Ale pravdu už nepovedal, zmizol, pre parlamentnú komisiu sa nedostal. Ubytovali ho v malom penzione pri Londýne a prišli preňho dvaja talianskym prízvukom hovoriaci mladíci, odviedli ho a na druhý deň ho našli so štrankom okolo krku a pod mostom v Temži. Ale príčina smrti nebolo utopenie ale uškrtenie a Vatikán požiadal Britániu o nevydanie mrtvolu Calviho 15 rokov. Takže synovi Calviho mrtvolu otca dovolili anglické úrady previezť až po 15 rokoch. To je na celú knihiu a autorom je redaktor CNN
a potom ,odborníci s dlhoročnou praxou zvyčajne chyby nerobia, len neodborní diletanti, hlupáci
Predmetom referenda nemôžu byť základné práva a slobody, dane, odvody a štátny rozpočet.
Takže pani prezidentka aj ústavný súd zrejme porušili ústavu a potom taký štát už nie je právny štát a porušia ho opäť
(1) Referendum vyhlasuje prezident Slovenskej republiky, ak o
to petíciou požiada aspoň 350 000 občanov, alebo ak sa na tom uznesie
Národná rada Slovenskej republiky, a to do 30 dní od prijatia petície
občanov alebo uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky.
zrejme pani prezidentka porušila ústavu, ked´ nevyhlásila referendum a poruší ju opäť ak ho opäť nevyhlási
veď kto by len s týmto Amerike zapredaným úbožiakom jednal a o čom?
to si Rusi akurát robia turistickú reklamu, aby občania Európy, najmä Fínska si už vybavovali víza ak budú v zime mrznúť,a by sa prišli do Ruska zohriať, plamene im nechajú šľahať ešte vyššie
Amíci chcú vládnuť svetom, dokonca aj Rusku, ale Rusko nie je Ukrajina ani Irak, ani Somálsko, ani Afganistan, ani NATO
nechápem, čo má Kremeľ spoločné s cigánstvom a propagandou európskych a amerických médií, vrátane slovenských. Zelený mužíček vysloví nejaké neskutočné rozprávky západní politici a média sa idú z tých jeho rozprávok pokakať
to budú asi také snímky ake NASA dodala svojmu agentovi Lipšicovi a ten ich predložil orgánom činným v trestnom konaní, na ktorých bolo vidno ev. čísla áut odsúdených kajúcnikov, " vrahov Kuciaka" ako boli s autami za kuciakovými humami a pripravovali jeho vraždu. Čo je americké je všetko pochybné.
ukrajinskí azovskí banderovskí banditi ich vyhnali z domovov, rozbombardovali im domy, tak sa chcú vrátiť späť, do svojich domovov, zrejme im Putin sľubuje finančnú výpomoc na dobudovanie zničených obydlí
takže podľa teba Ali Agca nebol klientom banky Banco Ambroziano, kde prišiel o všetky zarobené peniaze, že nemal čo domov ako gasterarbajter zaniesť rodine, ale bol agentom KGB a ŠTB, ako to tvrdili filmy a táračky po krčmách
ani raz som nepočul sa vyhrážať, len konštatovali , ak dôjde k svetovemu vojenskému konfliktu, bude jadrový.....
Odporúčame