tie atómové bomby to je len pokračovanie americkej imperialistickej politiky svetového žandára Amerike vlastnou formou
tie atómové bomby to je len pokračovanie americkej imperialistickej politiky svetového žandára Amerike vlastnou formou
ale rozumie a vie čo napísala
Bolo len otázkou času, kedy vojna v Pacifiku skončí. Japonská armáda už neexistovala, bola vlastne porazená, bolo len otázkou časy kedy americká armáda dôjde do Japonska a Japonsko kapituluje. Lenže podpísaním postupimskej dohody od 8. septembra sa už mali zúčastniť porážky Japonska aj vojská Červenej armády, ktoré už boli pripravené na hraniciach vtrhnúť do Japonska. A toho sa Amíci najviac báli
Hirošima a Nagasaki z politického hľadiska je pokračovanie politiky USA II. frontu v Európe , ovládnuť celý svet
čo všetko armáda mala, keď nastúpil do funkcie čo všetko má teraz , keď odchádza? To mu sa hovorí matovičoúspech
je to typická vzorka oľajnáckého protiľudovédho, protinárodného , Slovensku škodiaceho politika. A takí sú vlastne všetci, celá slávna koalícia, vrátane prezidentky. Takúto vládu a prezidentku Slovensko nepamätá a už veľmi dlho pamätať nebude
keď tie priority pána Naďa sú obrovsky pokrivené a ešte viac ako obrovsky škodiace Slovensku. Pobabral čo sa dá, predal Slovensko Amíkom teraz hrdinsky zdrhne, najstejšie na Belizé
to sú tí praví, nefalšovaní matovičovi múdrosráč, milovníci americkej demokracie. Ich nezaujíma osud obyčajných občanov, malopríjmových skupín dôchodcov osud národa . Oni národu a chudobe nerozumejú. Takíto ľudia sú obrovskí milovníci americkej demokracie. Aj Matovič, aj Lipšic, aj Sulík, aj Kiska, aj Kollár, aj Mikulec sú milovníci americkej demokracie. Za komunistov by títo milovníci americkej demorkacie sedeli v kriminále, ale určite nie za to, že milujú demokraciu
čeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeess práááááááááááááci súúúúúúúúúúúúdružkaaaaaaaaaa uuuuuuuuuučiteľkaaaaaaaaaaaaa
podľa neho REUTERS je budayova agentúra na uspávanie medveďov-
čítala ešte raz, čo moja písala, veď píšem, že je to subvrchol liberálnych hodnôt
anysta , a ktorýmže to tým slovíčkam bez ladu, skladu tvoje telo nerozumie,
vrcholom " liberálnych hodnôt" súčasného sveta je už dokonca " fušovanie volieb" podľa vopred určených kandidátov, nehovoriac, že ďalším o subvrcholom liberálnych hodnôt je kacírstvo a inkvizícia samotnej skutočnej demokracie a slobody slova
to sa nám pod rúškom kvázi demokracie rozmáha novodobý svetový liberálny demokratický fašizmus s cieľom potláčať ľavicové a sociálne výdobytky a vymoženosti
na Zelenského je aj AI krátka, lebo strýčko Biden................ bojuje, nie Zelenskyj
opäť sa ozval ďalší matovičokindemudrľant
ja ti to vysvetlím polopate. Soudruzi z Číny, dodávajú suroviny sodruhum z Tajvanu, aby soudruzi z Tajvani mohli dodáváť soudruhúm z USA čípy. Ale , že soudruzi z Číny nedodajú suroviny soudruhum z Taiwanu, ak soudruzi z Tajvanu nedodajú soudruhúm z USA žiadne čípy a ekomnomiku soudruhov z USApôjde dole vodou.
bude málo čipov, , lebo suroviny na ich výrobu berie Taiwan z Cíny
a čo kokrétne je mimo realit, zrejme nevieš ty sám
keď on vtedy nebol v škole, lebo v ten deň dostal hnačku
nebyť Cína, nebyť na Tajvane čípy, firma pána Pellosi bude skrachovať, nedovažať do Amerika čípy
Čína vyhlásila ešte za prezidenta Trumpa USA embargo na vývoz čípov do USA a behom dvoch rokov americká ekonomika hlboko klesla v HDP. A takto dopadne aj Taiwan, bez Číny, nebude na Tajvane čípov aj iných tovarov a ekonomika Taiwanu upadne
Odporúčame