za posledný rok jedného občana medveď zabil. Pozostalí obžalovali štát, ale pri podvodníkoch nemajú šancu a tých zmrzačených bolo niekoľko
za posledný rok jedného občana medveď zabil. Pozostalí obžalovali štát, ale pri podvodníkoch nemajú šancu a tých zmrzačených bolo niekoľko
tech klamár a chrapúň zelený mužík tvrdí, že ano
s Fínskom je zrejme zmluva podpísaní, provízie z kšeftu vyplatené, tak už môže spokojne odísť
pán minister je znechutený , ako by on túto politiku nerobil. On je zrejme odcestovaný v Číne a podtiaľ sa len prizerá
Veď on je súčasť a jedným z hlavných strojcov tejto politiky. Správa sa ako zbabelec . Prišli problémy, tak zdrhne
znechutený? Veď on je súčasť a jedným z hlavných strojcov tejto politiky. Správa sa ako zbabelec . Prišli problémy, tak zdrhne
to skôr národ vytriezvel z matovičokoňaku, ktorý národu Igorko hojne nalieval pred voľbami, aby národ dokonale zmagoril
slovenskú armádu odzbrojil , ožobračil, svoju úlohu splnil dokonale
Pani Pelosi údajne išla na Tajwan dojednať čípy, veľa čípov, aby fungovala americká ekonomika,ale čípy nebudú , lebo Čína nedodá Tajvanu suroviny na ich vyrobenie
svoju úlohu splnil, že odovzdal orgánom činným v trestnom konaní fotky z americkej družice, na ktorých vidno " odsúdených" a poučených kajúcnikov - vrahov Kuciaka a podieľal sa tým na úspešnom zavŕšení míľnika
Danielka vyslali sem ako agenta, tak utečie späť do USA
lenže čo je katastrofa, že neschopná vláda / neschopný minister Buday/ s tým nič nerobia. Kľudne sa prizerajú tomu, ako medvede zabíjajú a mrzačia občanov . Ked´ je to sranda vláda, zrejme sú si vedomý , žena vidieku nežijú priaznivci a voliči tejto vlády a do bratislavských panelákov, kde má vláda svojich voličov medvede nechodia
môj otec ani dedo /na rodil sa 1886/ nepamätajú že by niekdy na Kysuciach žili medvede. Nikdy nemal nikto strach ísť do lesa, lesy slúžili ľuďom a pre ľudí. Dnes ľudia na ne nemajú nárok, lebo medvede..... boja sa ísť do lesa, či na huby, či na čučoriedky a na prechádzku vôbec, nadýchať sa čerstvého, zdravého sviežého vzduchu
dnes sa do lesa neboja ísť akurát zlodeji dreva s pílami a lesnou technikou
dnes sa do lesa neboja ísť akurát zlodeji dreva s pílami a lesnou technikou
môj otec ani dedo /na rodil sa 1886/ nepamätajú že by niekdy na Kysuciach žili medvede. Nikdy nemal nikto strach ísť do lesa, lesy slúžili ľuďom a pre ľudí. Dnes ľudia na ne nemajú nárok, lebo medvede..... boja sa ísť do lesa, či na huby, či na čučoriedky a na prechádzku vôbec, nadýchať sa čerstvého, zdravého sviežého vzduchu
Odporúčame