referenda sa vláda , prezidentka, ústavný súd, súdna mafia, lipšici, čirilláciu boja ako čert svätenej vody. Preto robia všetko preto , aby žiadne referendum nebolo, aj za cenu porušenia ústavy
referenda sa vláda , prezidentka, ústavný súd, súdna mafia, lipšici, čirilláciu boja ako čert svätenej vody. Preto robia všetko preto , aby žiadne referendum nebolo, aj za cenu porušenia ústavy
fiačanovo rozhodovacie kolégium opäť vyrieke ortieľ v tom zmysle, že referendum byť nemôže, lebo v ústave nie je napísané referendum s veľkým F a preto treba zmeniť ústavu, aby referendum bolo platné
a pani prezidentka odporučí zmeniť ústavu a napísať v novej ústave referendum s veľký F
Fico zrejme zabudol, že na Slovensku nie je prípustné referendum, lebo v ústave nie je ani zmienka o žiadne referende. Slovíčko referendum nie je vôbec v ústave spomenuté. Na to tu máme predsa naslovovzatých kovaných odborníkov - ústavný súd a pani prezidentku, tí to vedia najlepšie, že žiadne referendum byť nemôže ,ale najmä nesmie
Fico musí byť slepý, lebo nevidí, že v ústave slovíčko referendum nie je vôbec spomenuté. Vôbec netuším ako k takému slovíčku prišiel. Šák pani prezidentka aj ústavný súd majú všetci výborný zrak, tí tam žiadne slovíčko referendum nevidia, to len Fico vidí tam kdesi to slovíčko.
veď strýko Sereš vydali inštrukcie ako majú postupovať VIA IURIS a ako vrážať správne peniaze. Však pani Čaputová zbytočne sa nebola poďakovať osobne ne piatej aveňi.
veď o Wojtylovi bolo známe, že paktoval so sicílskou mafiou, že má potriesnené ruky krvou riaditeľa Banco Ambroziano pána Calviho a Vatikán vytuneloval túto banku
soudruzi z Pravdy mažú príspevky, ktoré nevoňajú Amerikou
USA sa nevylodili, prett zhodili bomby
EÚ už nie je tá EÚ , do ktorej sme vstupovali, už zo direktívny spolok s fašizujúcimi, nedemokratickými prvkami, snažiacimi sa dostať krajiny bývalého východného bloku do vazalského nesvojprávneho otroctva
veď práve preto ju Ukrajinci bombardujú
možno by stačilo jednotnú a pevnú V 4, ale zelenskoomužíkovskí zradcovia opustili Orbana
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++
nič nebude lacnejšie, Sulík to akurát všetko takticky, neurčite zahmlieval, ako to má vo zvyku
to ešte pán Blanár nepozná fiačanovo rozhodovacie kolégium. Bude veľmi sklamaný
keď on vie len perfektne ľudí opľúvať a nadávať im do opíc. naviac žiaľ nemá
pán minister chcú zdrhnúť počestne, seriozne a úprimne. Najskôr domorduje a pokazí čo sa dá a potom hrdinsky zdrhne
a takýto katastrofální ministri sú úplne všetci do jedného
najhorší sú tí iniciatívní blbci, hovoril Jiří Suchý
Odporúčame