ty si pri tej Bille musel naklohniť riadnu hromadu, keď sa ti len o nej sníva
ty si pri tej Bille musel naklohniť riadnu hromadu, keď sa ti len o nej sníva
čo majú robiť, keď si chcú zarobiť, šák naša vláda zaplatí a Slováci to " odkapú"
mimo Donbasu sa už na Ukrajine nebojuje., ale Ukrajinci sa sem každodenne valia a valia ako duna za dunou v Dunaji
ešte málo Ukrajincov padlo, preto to Zelenskij nevzdáva. Keď ich padne veľa, potom mu biely otec z Uošingtnu do zhotoviť bustu v snemovni ako Havlovi. Budú tam už" dvaja král"i mať busty.
Slováci skutočne majú stres, ale nie z vojny na Ukrajine, ale z tejto vlády, ako Slovensko zaťahuje do vojny, biedy, hladu a zimy
ešte veľa Ukrajincov žije, ešte to Zelenskij vzdať nemôže
ten Zelenskij to má fakt vykradnuté v tej hlave, chce si určovať podmienky, dilino.
šák u nás nám Solivar v Prešove sprivatizovail a zatvorili ako konkurenčný
kiež by takých Orbánov mala Európa viac, by nebola ani vojna na Ukrajine, by sa Európa nehnala sama do krízy, biedy a chudoby
než skončí táto vláda, Slováci budú ešte ťažko plakať, od biedy, hladu, chudoby a zimy
to je čo hlavná štátna radkyňa, to kde ,v ktorom štáte majú takú funkciu? Snáď nie v Amerike?
podľa Budaya bude na vine električka, lebo sa pohybovala po koľajniciach. Nemala sa pohybovať , ale mala stáť, mala to byť stojaca električka
a na Lešti, v Kuchyni a Sliači hniezdia americkí bociani? A tie náhrady za S 300 sú včeličky na opeľovanie ovocných stromov v máji?
Akurát , že Lipšic sťa špeciálny prokurátor je zrkadlo tejto koalície, nemá tam čo hľadať, má kriminálne pozadie, resp. spôsob akým sa tam dostal
asi si spadol z čerešne a padol si na hlavu a moc si si ju udrel
pri súčasných eurohlupákoch v Bruseli, je to viac ako isté
toto je ústredný problém americkej demokracie, alebo demokracie po americky = mať zmagorený národ
on nie je šéf, on je zástupca prvého zástupcu, prvého pomocníka
ja v tom vidím problém. Buden bude od Kima vyžadovať, aby sa správal ako jeho podriadený a Kim na to nepristúpi
Odporúčame