s Ukrajinou je to ako so Slovenskom. Pokiaľ bude Zelenskij prezident, mier, sloboda a poriadok na Ukrajine nebude, ako u nás pokiaľ vládne táto vláda
s Ukrajinou je to ako so Slovenskom. Pokiaľ bude Zelenskij prezident, mier, sloboda a poriadok na Ukrajine nebude, ako u nás pokiaľ vládne táto vláda
šák pán Hegar potvrdili, že za všetko môže 12 rokov vládnutia Fica a jeho oligarchov, ktorí kradli a kraldi a kradli, akurát nevie povedať, konkrétne, čo ukradli
ja by som mu dal celkom za pravdu, autor nespieva , ale opisuje realitu, skôr tými spevákmi budú Matovič s Hegerom
šák aj z Kamčatky ešte včera šťyri razy utekali do Číny
nech sa ešte rýchlo hrnú Ukrajinci k nám, aj do Európy, lebo vojna na Ukrajine čoskoro skončí a hranice sa uzavrú, už nebudú môcť perchádzať, šmeliť a kšeftovať
menej chápavému to nevysvetlíš
a cez Veľké Kapušany reverzom im tečie zadarmo asi sodovka
protiiflačná pomoc musí byť rýchla A ADRESNá A žE NIE JE , ZA TO MôžE PELLEGRíNI A fICO, lebo 12 rokov "kradli a podporovali oligarchov"
biely otec z Uošingtnu si spokojne mädlí ruky, všetko mu vychádza tak, ako si to naplánoval. Rusko je vo vojne, Ukrajina zničená a Európa sa rúti do priepasti krízy, biedy a hospodárskeho krachu. A Amerika na tom všetkom zarába obrovské peniaze.
to tam šírili demokraciu, tú originál, americkú
už Rusi ničia železničné uzly, mosty a iné dôležité komunikácie pre prevoz západnej vojenskej techniky na Ukrajinu. Už im len zostáva vyhlásiť "čisté nebo" nad Ukrajinou a posielať k zemi tieto ťažké prepravné lietadlá
ak chce vláda pomáhať ľuďom a nemá na to ma la by sa pobzrerať po úsporach na vláde, na parlamente. Taa sú obrovské rezervy
dnes sa neotriasala zem od burácajúcich , ťažkých leteckých motorov. Zrejem Amíci nič nevozili na Ukrajinu, žiadnu vojenskú mierovú pomoc
ale sú to Ukrajinci a tí môlžu ožobračovať nekontrolovane náš štát, o tých sa vláda vie postarať, o naších občanov nie
a nakoniec Zelenskij utečie do USA, aby nebol " zdenacifikovaný", resp. odsúdený ako vojnový zločinec
ja pravdou, že z finančného aj vojenského hľadiska a zbraňových systémov sú tieto taktické bodové operácie veľmi náročné, vzhľadom k tomu, že sa vylučujú pri nich obete civilného obyvateľstva Ukrajiny. Preto celú ťarchu týchto bojov nesie na pleciach Rusko. Prirodzene, že najlacnejšía a najúčinnejší aj najefektívnejší by bol americký spôsob vedenie boja s bosími mudžahedínmi, kedy sa celé územie nepriateľa zasype bombami, bez ohľadu na obete civilistov a toto práve Rusi nechceli na Ukrajine, radšej riskovali zvýšený počet vlastných strát a obetí
a to stíhanie tých vojnových zločincov, to bude vlastne tá DENACIFIKÁCIA
matoviči a sulíci, skrátka čaputovoliči excelujú
Odporúčame