a v kuse rozpravas len o bojovani.my chceme mier
a v kuse rozpravas len o bojovani.my chceme mier
si strasne naivny.o pouzivani kazetovych bomb je plny internet.kremel to uz ani nepopiera
ano.akurat to nebolo za mier,ale za bombardovanie.mali by ta zavriet ty sumracnicka rohozka
u teba mier znamena bombardovanie? lebo toto vyplyva z vasho pochodu v trencine
drogy su svinstvo.ich kombinacia s konspiraciami ta moze priviest k neprijemnym veciam
videli sme v trencine.v podstate burcujete k dalsiemu nasiliu
ty dokazom neveris.len srackometom z infovlekov a podobnym platkom
aky provokater? ten recnik chcel mier.video je dostupne.najdes ho v odkaze aj tu na diskusii
a ze o tom rozprava len kremel.to je divne.alebo si divny ty?
a preco ste vypiskali a vyhnali toho recnika,co chcel mier?
ale pouziva.a ty si zaslepena rohozka ,ak tomu neveris
co mas v hlave ty,ked sa ti podarilo na moje vyhlasenie,ze chcem mier,rozpravat o 2.sv.vojne?
videli sme v trencine ako chcete mier.
videli sme v trencine ako chcete mier
kto pochybuje o tom,ze moskva je fasisticka,ked pouziva zakazane zbrane?
ja sa pytam na krok C. podla teba B je pouzitie FOAB.maju ich kolko? stacilo by to na rozsiahlu ukrajinu? a co zbytok sveta?
pozri sa do zrkadla.tym myslim na tu stranu,ktoru obhajujes pan mierotvorca
pisem eu.zasa na drogach?
Odporúčame