statisticky ma utocnik vacsie straty ako obranca.preco je to tu opacne a este aj s nezmyselne velkym pomerom?
statisticky ma utocnik vacsie straty ako obranca.preco je to tu opacne a este aj s nezmyselne velkym pomerom?
ja si myslim,ze to nechcu.ale nevedia ako to ukoncit
aj cherson mal byt rusky na vecne casy a holt chyba lavky.takze s vyjadreniami,kde predpovedas buducnost by si mal byt opatrnejsi
nie je to hlavne ani pravda.hoax by bol,ak by sa nieco nestalo a ty pises,ze stalo.ukrajina straty ma,ale nie hentake.nemohli prist o viac lietadiel ako mali pred vojnou
ten clanok zhrnul,vsetky oznamy o stratach, ktore boli v mediach a napisal,ze sprava je neoveritelna.a ty to tu prezentujes ako fakt
ale ani za fakt ako to tu ty prezentujes
stupen 4 je neoveritelne-takze nie je to fakt ako to tu prezentujes
stupen 4 znamena neoveritelne.
uz sa to tu rozoberalo.nemozem zato ,ze fetujes a nepamatas si to.a nebudem to opakovat.ak dokazes vyhladat konspiracie,dokazes si to tu najst tiez
mojim zdrojom neuveris,tak ako ja neverim tvojim.ale uz pohlad na tie ukrajinske straty ta musi udriet do hlavy.tolko vyzbroje a ludi ukrajina nikdy nemala.
tento hoax uz bol davno vyvrateny.staci si pozriet cisla....
stale malo,aby dal putinovi niekto po papuli
v tom pripade sa deli dalsimi troma a dostanes straty obrancu-ukrajiny
tyzden stary hoax.niekoho asi rozmrazili,alebo sa zobudil z opice
tak zrovna kramatorsk zbombardovali rusaci
opakovanie je matka mudrosti.pise o tebe
vydel piatimi.taka je statistika udocnik-obranca
my chceme mier.ty si tu ten vojnovy stvac.si to neuvedomujes? drogy ti zatemnili mysel?
ruskymi bombami.si trapna rohozka
Odporúčame