to bolo video ruskeho genstabu ty tupelo
to bolo video ruskeho genstabu ty tupelo
uz bol vydany aj novy manual propagandy pre rok 2023,alebo idete stale podla minulorocneho?
nemozem,kedze si anonymny trolo pisuci podla manualu pre rusku propagandu,vydanu kremlom
ides presne podla manualu propagandy vydanej kremlom
ty si nepamatas to video o ktorom rusaci tvrdili,ze znicili himars? ten let rakety priamo na balkon na 2.posch.? si vazne tak natvrdly?
niekto sa tu zle vyspal?
tie su zbytocne.len ono to nie su umrtia,ale vrazdy.a ty si spolupachatel
co ma dyslekcia s tym,co si napisal v druhej vete? netrpis nou nahodou ty,kedze mas problem citat prispevky
si ozaj natvrdly,alebo to tu len hras za peniaze?
to sa asi neda,kedze som abstinent.ale v rusku mozno ano.oni dokazu ist do zapornych cisel
konosenko? ale ten ze vraj viac chlasta
na vychod idu.to mas pravdu.a tym istym smerom aj zenu rusakov
to tvrdili rusaci.aj s videom,ako raketa vletela na 2.posch. cez balkon
ty aj niekedy vytriezvies?
a comu veris ty? co bolo na tych 5. stadionoch?
od teba zase nikto mudrost necaka
to vie len rusko,kedze ich nici uz v uzhorode
a nebudu to sprostosti ruskeho kremla? ti dokazu tvrdit,ze zlikvidovali himars na 2.poschodi obytnej budovy
moje iq nijak nesuvisi s tvojim statusom spolupachatela vrazd
pocul.rusaci kolonizuju nonstop
Odporúčame