sa posun v case.zijes stale v 2sv.vojne?
sa posun v case.zijes stale v 2sv.vojne?
tento argument nevyvratil moje tvrdenie,ze si podporovatel ruska a tym padom aj spolupachatel vrazd
a este nejaky blud sem napis.normalne vidim ,akpo sa trases pri pocitaci od jedu
dostali 5.rusaci uz znicili 5 ladovych ihrisk.to transformatoroch vyhlasili vojnu aj ukr.zvazu ladoveho hokeja
dotujes a este aj podporujes.ruky by vam mali sekat
stale si na slovensku,v tom strasnom zapdnarskom mamone? to musi byt utrpenie.nerozmyslal si nad odchodom do ruska?
takze si idiot,ked dotujes rusko?
ako si im pomohol ty? podporou bombardovania ukrajiny? takze obilie na buduci rok nebude
jedine citanie zjem aj vlek pridava na IQ.je to vedecky dokazane.pisali v hladnych spravach
predpokladam,ze pises z ruska zo svojho noveho sčota,kedye ti zapad nevonia.
vsetko ide podla planu trolko
dnes budem ranajkovat na mesiaci,ale veceru si dam na marse.
nicenie transformatorov uz nie je v mode.ruska propaganda preslaznovu na nicenie himarsov.dali 6 za 2dni.posielam kvety do kremla
slovo dedko,ktorym oslovujes viacerich diskuterov pre teba nieco znamena? snad nie sex.uchylku?
najcastejsia a denne pouzivana fraza kremla- vsetko ide podla planu
konecne si sa priznal
onecne sa mas s kym porozpravat.2 trolkovia si tu zvysuju ego
za ty mas dementalnej kapacity pozehnane.mozes rozdavat
tema je,ze sa strapnujes.odborne sa tu s tebou nikto bavit nebude tankista
to si zosmolil sam,alebo cela vasa trolia bunka?
Odporúčame