mame lososa.u vas co zvyknete? okrem samohonky a uharkov
mame lososa.u vas co zvyknete? okrem samohonky a uharkov
su vianoce,aspon u nas na slovensku.ozaj potrebujes zarabat trolovanim aj dnes?
nemal by si radsej zene pomoct s pripravou vianoc,ked uz si stastne zenaty? neviem ci je stastna zena,ked zije s truhlikom,co vypisuje cely den kremelsku propagandu po nete
stastne zenaty? s ruskou ambasadou? aspon na vianoce by si si mohol odpustit chrapunstvo a klamstva
su 2 moznosti.rusaci nieco chystaju,alebo len strasia doma ludi.
klames ako ten, ktoreho obhajujes.ale internety znesu.....
usa zatial nedorazilo.rusaci stratili 100tis vojakov strielanim do trafakov
davam mu 2 dni.a uz by rusaci mohli vymysliet nieco nove.pady z okna su uz dost otrepane
stacilo odpovedat na otazku trolko
bude to viac.len musia spocitat este tie zmrzliny v zakopoch oblecene do uniforiem z aliexpresu
ani tam.tak ako som nechodil za skolu,nechodim ani za kostol.ten ma zaujima max z historicko-architektonickeho hladiska
nech caka dalej.ja do kostola nepotrebujem chodit
je jedno co si.tebe pomoze uz len zazrak.a to bude skor v kostole ako na infoveku
tazky zivot ta caka,ked sa ti rusko do roka rozpadne.
zajtra by si mal ist na polnocnu a skusit poprosit o nieco na rozmyslanie.ta jedna bunka ,ktora ovlada tvoju motoriku,nestiha aj mysliet
ti tvoji usli tiez.a utekaju aj z ukrajiny
ale ty si priatel rusa a nie ukrajiny?
a ako by si nazval vztah ruska k okolitym statom za poslednych 100 rokov?
vcera to rusaci hlasili.1300 transformatorov
Odporúčame