s tebou sa tu nebavi nikto o nicom.na tvoje primitivnosti malo kto reaguje.tak ti dava moznost ,aby si mi uz konecne po polroku odpovedal,cim sa nabija T90
s tebou sa tu nebavi nikto o nicom.na tvoje primitivnosti malo kto reaguje.tak ti dava moznost ,aby si mi uz konecne po polroku odpovedal,cim sa nabija T90
na teba mi staco toto.strapnujes sa tu nonstop tankista.uz si zistil ake naboju idu do tankov?
zase si sa prisiel strapnovat tankista?
co je na tom vtipne?
uz ste ich dali kolko dole? to je 45?
to mas z akeho scifi filmu? vstky 4valcove motory su urcene pre Lady,ktore davaju pozostalim
ako vzdy-trafena hus zagaga....
to nie je strach.len nemame radi klamstvo.a to je ruska domena.ako aj vsetkych prokremelskych trolov.nemaju sa cim z ruska pochvalit,tak aspon chrlia klamstva
60dronov nevyrobi rusko za rok.a na 3 smeny nemaju dost triezvych robosov
tri dni boli pocitane aj s oslavou v kyjeve a putinovim prejavom v ukrajinskom parlamente.povodny plan bol omnoho kratsi.len sa im babrakom nepodaril uz prvy krok a to obsadit letisko pri kyjeve
prajem acohentistom krasny novy rok
rusaci zacali utocit v 2014
zasa si prisiel iba urazat tankista?
A ty si bol pri tom odovzdavani ?
teba trafili tusim tiez.a presne
kedy boli? a aky tupon ta opluskuje za tu blbost?
ako ich dodrziavala druha strana a aku ulohu v nej dovolenkari z ruska?
ake patrioty?
urcite nam rusky trolo vysvetli,ze to je propaganda.rusaci su v stanoch na poliach.urcite nepouzivaju civilov ako stit
Odporúčame