a co skoly,skolky,nemocnice a rodinne domy? nechcel by som mat tvoj zdravy rozum
a co skoly,skolky,nemocnice a rodinne domy? nechcel by som mat tvoj zdravy rozum
skus nemysliet.ak bol na divadle napis deti,bol tam preto,lebo sa tam pocas rusackeho bombardovania skryvali
nepochopil
dal som jednoduchu otazku.staci mi odpovedat cislom
a kolko rusakov teda zomrelo po utoku himarsa podla alternativnych dennikov?
a ake mas argumenty k tej konspiracii? si pisete s putinom?
presne ako som pisal.alebo kopirujes propagandu,alebo urazas
a odchod zahranicnych firiem ako pomize rusku? nezamestnani,dane......
asi si nezazil rusakov.a najhorsi boli ti,co dovolenkovali od 2014 na donbase
pise ten,co tu od vianoc nasukal vyse 100 prispevkov.
ty nevies nic.len kopirovat propagandu.ak napises nieco vlastne,tak len urazky.preto mas asi zablokovany primarny nick
nikto okrem teba to necita.naco sa snazis? koli rublom?
Odporúčame