mozes takto strasne klamat?
kremelski trolovia zarabaju aj na silvestra od rana
na kolko transformatorov maju tie hyprsonicke zbrane? na 10?
rusko stat s populaciou vyse 130mil ludi,rozliehajuci sa na 1/6 zemegule nedokaze za pol roka dobyt bachmut.
tolko triezvych v rusku nie je.
mozne to je.ked tam boli inspektori,ta zapichnuta raketa v zemi doletela z ruskej strany
z bieloruska do kyjeva je to necelych 100km.to by dali aj pesi za 3 dni ty vrah
rogozin je zapadom plateny pomatenec? pomateny je,ked chcel ist na tanku dobyjat pariz.....ale inak aj tak si obycajny vrah,ako tvoji chlebodarci z ruska
zabarikadovat sa v jarovej elektrarni je tiez hrdinstvo ty vrah
este si neodpovedal nizsie....
nevolam sa mojo.stale cakame na tvoju odpoved
sa bojis vyjadrit nazor? sa bojis padu z okna trolo?
on nema nazor.len manual z ruska
a ja s tym suhlasim.a so mnou vacsina slovenska.ak sa ti nepaci,sadni na vlak a tahaj do ruska
ja si myslim,ze redakcia by mohla aspon na vianoce zakazat debaty pod clankami...
p.s stastne a vesele
dufam,ze ti nejaka misa zostane.vela rusov sa z ukrajiny nevracia
Odporúčame