nicnerobeniem? myslis,ze to ukonci vojnu?
nicnerobeniem? myslis,ze to ukonci vojnu?
toto si musis usporiadat v hlave sam.mozno bude stacit citat cele clanky a nie len nadpisy
kde to tvrdili ukrajinci ty vrah?
Rusaci 33.a v diskusii ide o to,ze zabratie sudiet vojne nezabranilo.a je uplne jedno ako to nazves.ci arbitraz,anexia.....
nebude to viac percent? 40 himarsov poslanych a 44 znicenych
random cisla.neviem ci nedava uz tyzden to iste....len tam zabuda davat civilov
presne.a za 2 roky si zoberte b.bystricu a tatry.a za dalsie uz mozte az po bratislavu.ty by sme sa mozno stacili vsetci vystahovat
ty fakt musis blba robit zo seba kazdy den?
rusaci este stale nazyvaju svoju armadu cervena? alebo ju premenovali na antitransformators
ty to robis zadarmo?
tvrdila ukrajina ,ze zostrelila viac rakiet ako rusaci vystrelili?
dyslektik sa pise s Y.staci ked nazres do svojej zdravotnej karty
dyslektik,pirulky spapat
tu je priklad,ze ty by si myslet nemal.ukrajina nikdy netvrdila,ze napadne rusko
dyslektik s Y.ale to by si mohol vediet.mas to v zdravotnej karte
nie.ty nie si komplikovany.uplne jednoduchy obhajca ruskej agresie.bezna vzorka na slovensku....
skus si precitat prispevok na ktory si reagoval,dyslektik.on pise,ze rusaci nemaju svoje rakety.ty mu oponujes s vysmechom,ze rusaci podla britov rakety nemaju?
napisem ti to este raz.on tvrdi ze NEMAJU.ty oponujes ,ze NEMAJU....tebe platia za prispevky?
a aky je teraz mesiac? co tu trolis vyhlasenim britov z aprila?
on je dyslektik.s nim je tazko.nevie dobre citat.len papagajuje ,to co mu niekto povedal
ake mas ty argumenty ze zelensky usiel do polska? skus si toto vlakno precitat este raz ak to dokazes.piseme tu o prvych 3 dnoch ruskej agresie.a vtedy kyjev v ohrozeni nebol.a tvoja spominana kolona ,ktora sa valila na kyjev-kedy to bolo? kde skoncila? kedy to co mohlo uslo?
Odporúčame