ake rakety zo zapadu? sa ti aky sen prisnil?
ake rakety zo zapadu? sa ti aky sen prisnil?
on este nebol ani v krajskom meste a nie v zahranici
ale fico to nahrabal v eu
alebo k ficovi na belize.ten ta ma miliardy tiez a nie vymyslene ako tu prezentujes
a nejaky argument ,ci len infantilnosti?
mozambickych bubenikov
a preco ich ruski dovolenkari nedodrziavali?
vsetko je to spocitane a fakturu zaplati moskva
ja hovorim o rusoch
lebo rusaci priznali 5900 mrtvych.to pocitali iba moskovcanov?
usmev ti zamrzne az to nato pride na ukrajinu
ako si predstavujes mier pre ukrajinu?
a po 363 bude bubnovacka
polackaj si kolko chces,ale fakt je ten ,ze rusaci napadli ukrajinu.a ten neotocis nijako,mozes klamat kolko chces
to boli samovrazdy? alebo ich povrazdil agresor?
vlastne mas pravdu.nemam tdi.ford ma tdci
debolsevizacia uz tu mala byt davno.a ty sa obesis sam bolsevik?
expertov je tu plna diskusia
Odporúčame