konkretne vlastny rozum ak si majitelom tejto vymozenosti
konkretne vlastny rozum ak si majitelom tejto vymozenosti
nie nenastala.ostal si rovnakym tupelom
svoje grcky si nechaj pre seba.ludia ich nepotrebuju
uz s tou rozpravkou skonci.tomu uz neveria ani deti v moskve
skus si po sebe precitat svoje prispevky.urazas tu vsetkych s inym nazorom ako je tvoj
kolko rusakov zmrzne tuto zimu na ukrajine?
ani ten zemepis ti nejde.vies nieco aspon v dostatocnej urovni okrem vypisovania hluposti?
takych primitivov ako ty som este nevidel
vy dvaja ste ako protagonisti filmu blby a blbsi....hlavne ulohy si mozte rozdelit podla seba
ten bachmut este nedobyli? sak sa tam smotkaju uz pol roka.cas je v rusku strasne relativny
ako? ze ju budu kupovat aj za 200dolarov?
to iste plati ale aj pre teba tankista
u teba to vazne vypada na RZP
putin cely konflikt na donbase a v luhansku vytvoril.prisli ho tam tvorit dovolenkari s tvojim nickom
podla seba sudis inych? ty nemas na viac? len otrepane kaleraby,rusku uspesne utoci a nici zbrane uz v uzhorode?to tu dristas 9 mesiacov
hlavne ze si zdravy a chuti ti jest.sestricky na oddeleni maju z teba radost
ake rakety zo zapadu? sa ti aky sen prisnil?
on este nebol ani v krajskom meste a nie v zahranici
ale fico to nahrabal v eu
alebo k ficovi na belize.ten ta ma miliardy tiez a nie vymyslene ako tu prezentujes
Odporúčame