o 9 mesacnom rusackom vrazdeni ale nemlcia.to si si nevsimol?
o 9 mesacnom rusackom vrazdeni ale nemlcia.to si si nevsimol?
mozne ak by nebolo ruskej agresii v 2014 tak by sa dodrziavali.strasne vela mozno je v tejto rovnici.faktom je,ze rusaci napadli ukrajinu.aj teraz aj v 2014
mala poznamocka.jasin nie je novinar.skor by ta malo zarazit to,ze ked povies v rusku vetu,ze sa ma stiahnut z ukrajiny,dostanes 7 rokov.skus si to predstavit tu
obavy by mali mat skor z tvojho dusevneho zdravia
den zacinaju hlavne postavy filmu blby a blbsi
my ano.a moskva sa od toho distancovala skor ako to bolo zverejnene,takze su v tom namoceni
dovolenkari
kam na tie hluposti chodis?
a docent blaha si nevsimol ,ye rusaci napadli ukrajinu? a ty tiez?
a preto sa moskva od toho distancuje?
preco? rusaci tiez yvrhavaju okolite vlady dosadzuju si vlastnych panacikov
ktore tradicne krestanske hodnoty su u teba na 1 mieste? kolko z desatoro dodrzujes?
a veris tomu co pises? alebo je to za penaze?
to iste plati aj o tebe ,akurat v opacnom garde
tu dokoncil sudruh fico.rovnaky socialny demokrat ako putin
uz s tou rozpravkou o terore skoncite.uz to ani v rusku neplati.rusaci boli agresor v 2014 a su aj teraz
kefalin a co si predstavujete pod pojmom neoliberalna soros banda?
kto napadol rusko?
cela ukrajina je front.rusaci strielaju hlava nehlava po vsetkych trafakoch na UA
Odporúčame