matematika ti velmi nejde.ani obhajoba ruskeho vrazdenia.
matematika ti velmi nejde.ani obhajoba ruskeho vrazdenia.
mozes tu vypisovat co chces.fakt je ,ze rusaci su agresori a vrahovia.takze mozes kopirovat miliony textov,ale ista pravda je len jedna.rus napadol ukrajinu.bombarduje a vrazdi.
a co budapestianska z 1994?
platis spotovu cenu elektriky?
kde su hranice ruska?
toto neskonci volbami,ale mierom
ukoncenie debilizacie sveta ruskou propagandou
aj si dali nemecke meno wagnerovci
slovami klasika- neni tyzdna..,neni tyzdna ,co by sa rus nevyhrazal atomom
to je putin a ty zjavne tiez,ked podporujes vrazdenie
a ako to vypadalo v buci a hostomeli pred vojnou?
rusko zjednoti tato zima.putin poslal kuricov na ukrajinu.rusko bude mrznut
a ty si tam bol? alebo len co hovorili ludia?
to je tvoje max.dosiahnute vzdelanie?
kolko slovenskych politikov muselo zdrhnut pred spravodlivostou za poslednych 30 rokov?
zatancuj si so mnu dievca modrooke
pekne si to napisal.mas trochu opacnu logiku,ale nevadi.doteraz to vypadalo tak,ze ukrajina sa brani 10x vacsiemu agresorovi.a ten co nici ukrajinu je rus.
ale ty si mi uplne otvoril oci trolo
o 9 mesacnom rusackom vrazdeni ale nemlcia.to si si nevsimol?
Odporúčame