podporovatelia ruskeho vrazdenia uz mali viset na kandelabroch
podporovatelia ruskeho vrazdenia uz mali viset na kandelabroch
zas len bla bla bla,klamstva a pod....uz si to tu pisal vcera...
aspon tuto vetu ,ktora bola aktualna pred mesiacom tam stale nekopiruj-
s čoho do dnes podla Zelenského Ukrajinci získali naspäť 6150 km štvorcových
usa vyzbrojilo 100tisic arabasov ruskymi kalasnikovmi?
bez strat? len v lymane nechal putin zosrotovat 1500 rusakov
civilov bombarduju rusaci.a kazdy den aj noc
pritom mu stacilo nakopirovat "odbornikov" z debaty tu na pravde.ak by napastoval pedrove hluposti tak by bol najlepsi novinar na svete
ty musis byt strasny samotar,alebo robis vratnika na sumracnej
ruska akademia vied uz prisla na princip splachovacieho wc.dokazali dokonca donho vodu aj naliat,ale stale nechapu kam to ma odtiect
a to sa snazis oklamat sam seba? lebo tu su ludia ,co vedia citat
tie pisky este stale dobijaju
a co kupujes? pretoze aj to ,ze si sem nieco napisal,tak si pouzil nieco ,co je americke
informacia,ze putin podpisal zdrap papiera,ma mensi vyznam ,ako ze v tatrach napadol sneh.nech sa foti doma v gubernii,kde mu to este robi PR,ale naco to davat do slovenskych medii? a este otvarat k tomu diskusiu,na ktorej si par prorusakov a kolaborantov ho.i ego
ak si na strane slovanov,tak by si mal fandit ukrajine.tam su slovani skoro vsetci,narozdiel od rusakov
zas blbiny...pis si radsej do dennicka a nestrapnuj sa
o tebe aj m.kukucin knihu napisal....neprebudeny sa volala
blablabla....hausnumera vycucane z prsta,prekladane klamstvami....kremel vramci propagandy zasa zverejnil ako utocia na pisky.na dedinku ,ktoru dobyjaju 3 mesiace......kazdy mesiac ju maju skoro dobytu.....
fakt je ,ze pises somariny
ko ty zivis zlodej?
Odporúčame