ta ponorka uz lezi na dne.30 rokov stary hrdzavy material nevydrzal....
uz ju len rybky budu odzobkavat
ta ponorka uz lezi na dne.30 rokov stary hrdzavy material nevydrzal....
uz ju len rybky budu odzobkavat
20 percent je odkedy vacsina?
bol spusteny pred 6 rokmi.ano mal poruchu,ale uz zasa v obehu
ta veta nema vyznam
kedze ju stavali 30 rokov, tak asi nikde nedoplava
nemas lepsiu zabavu ako trepat na nete?
netvrdil by som o putinovi,ze je narkoman,ale v poriadku nie je urcite.len stale nechapem tu vetu o sile rusa....
bombardovat a vrazdit civilov by som nenazyval sila ruska
pred tvojou reakciou to nejde
ruru do zadku ti dava sudruh dlaha ,znamy pod nickom venceremos
to by si dokazal vyguglit aj sam kolaborant.tato tema je tu stale,percenta ktore dodava rusko eu su verejne zname.a nie su to velke percenta..
ano.zatial stale ludia kupuju suroviny z ruska. vsimni si to dolezite slovko - zatial
ako chces.ja reagujem na teba a ne na A2
ja ne.ale ta pomoc s nickom jaka2022 dorazila s topiek
dalsi rozpravkar dorazil
mas to trosku poprepinane....kolaborant
skus k teme kolaborant.....
toto ti mozno zozeru na topkach
prepnuty si ty.normalne si ulej dalsi, ak mas abstak
vy, rusacky kolaboranti, neviete nic ine len strasit svet.ci atomom alebo zimou.len uz vam to nikto nezere,len pan blaha so stadom baranov
Odporúčame