to robime vzdy...neviem ako u vas v rusku
to robime vzdy...neviem ako u vas v rusku
nic.to je informacia o zabitom slovakovi.zjavne mu zabijanie robilo dobre,ked behal z armady do armady
v ktorej oblasti? lebo cistia 4
basirov to je ten,co v 2014 vykradal techologie v priemyselnych zavodoch v luhanskej oblasti a vyvazal ich do ruska,po nastupe separatistov a muzikov?
referenda vam dodzubal fico
tam ,kde chcel
ja mam za 30 rokov 1 pokutu.jazdim aj do prace ,aj v praci
straty rusakov pri lymane za pol dna- 1500.ti idu na ucet putina.
tak isto ,ako straca dych rusacka agresia na UA,tak sa straca argumentacna sila proruskych trolov.zostavaju uz len vyhrazky a klamstva
ahoj a uz sa nevracaj.skada to pre spolocnost nebude.na vymyslanie hausnumber tu mate pedra
strasne sa vykrucate,ako hadi.najskor bravurne ustupite a UA obsadza prazdne dediny a potom prepnete na strasny boj s ohromnymi stratami.
ja ti hovorim o lymane,kde putin zadrzal rusov ,aby mohol jasat pred davom a dristat o anektovani.pustil ich az ked sa slucka uzavrela a v mlynceku bolo pomletych 1500 rusakov
kolaborant si ty,ked sem pozyvas rusakov a podporujes rusacke besnenie na UA.a ze pravda informuje,ze ua vyhana za ural je pravda a nie kolaboracia.ale ty to vies,len si plateny trolo
a u koho su ti okupanti?
teba sokuje vsetko.je mi divne ,ze sem stale chodis.ak ti mozem poradit,nerob veci,co ti skodia
a co si nasla? lebo jedno ruske ministerstvo prizna straty 6000 rusov a druhe ministerstvo oznami,ze musi odskodnit 47000 rodin za zabitych vojakov
kazdu spravu ruskej tlacovej agentury musis otocit o 180 stupnov aby bola pravdiva
u nas sa pouzival SA-58 a nie kalasnikov.
ale nejde o to.pozri si vsetky konflikty za studenej vojny na uzemiach 3.stran.vzdy bola pomoc napadnuteho z protistrany.
Odporúčame