tvoj scott je zbrane schovav u seba,preto ich neprizna
tvoj scott je zbrane schovav u seba,preto ich neprizna
nemali uz putina zavriet,ked zabija na ukrajine podla ruskej logiky vlastnych civilov?
to ide na prehliadku do moskvy
moskva na nic necakala.muzici podporovali separatistov od 2014.len stav potemkinovskej armady je taky aky je,tak sa zmohli len na bombardovanie a zabijanie civilov.a predvadzaju to doteraz
to robili rusaci na ukrajine spolu so separatistami
to by si mal ist pripominat na rusku ambasadu
reagoval som na toho nado mnou....
aj putin poziadal o v stup do nato,lebo to vypada,ze UA sam nezastavi a odvisne na kandelabri na cervenom namesti
co robia rusi na UA od 2014 ?
a aky mal byt?
nizsie ako smeracko-bolsevicky kolaborant sa ist neda.to je absolutna nula
boze,tysi buk.na UA uije vic slovanov ako v celom rusku
na putinovom papieriku a v tvojej chorej hlave
uz len ty s kremelskymi bludmi si tu chybal.si dospaval ?
a podla teba kolko dobra a dobreho dalo rusko svetu?
to teba trapit nemusi.uz mas navarene?
uz aby to tu bolo
kazdy kto obhajuje rusku agresiu je kolaborant.ak by bola svetova vojna,tak sa hupes na lane na najblizsom strome
tvojej tuzbe po slobode mozme pomoct.letenku do moskvy ti kupime
nazer sa obilia,vypi ropu a dychaj plyn kolaborant
Odporúčame