uz sa zmozete kolaboranti len na infantilne vtipy? asi ano,kedze situacia sa nepodoba na ziadny z 20 putinovych planov
uz sa zmozete kolaboranti len na infantilne vtipy? asi ano,kedze situacia sa nepodoba na ziadny z 20 putinovych planov
to robili rusaci poslednych 100 rokov.v tom su ozaj jednotky
co si konspiratori vymyslite,to mate...zjem aj vlek ta urcite bude informovat
take ako v rusku sa nestavalo ani za marie terezie a to nemali komunikacne prostriedky ako teraz...slovenski politici nikoho do vojny nevtiahli,len obhajujes rusku agresiu
je mi luto tych deti,ale vypada to tak,ze rod kadyrovcov vyhynie
cele delostrelectvo bolo na americky pohon.slavne katuse boli na americkych podvozkoch...skus si precitat chruscova a podobne...britske hurricany hnali nemcov a nie ruske dvojplosniky
len si zabudol dodat,ze potom zacali americania a briti zasobovat rusov vojenskou technikou a ta rozhodla o prehre nemcov
rusko nema ziadnu doktrinu...vsetko zavisi podla toho,ako sa niekto vyspi v kremli
rusko by v prvom rade nemalo existovat s pucipajtasmi typu lenin,stalin,putin...
ruski vojaci nasli na ukrajine len smrt.sem tam usli s wc misou na krku
bol.a kde sa taketo okrem ruska este stalo?
dalsi chudaci do mlynceka
to je ta slavna ruska armada? to vypada ako hudobny festival
niekto v pisani a vy kolaboranti v zabijani civilov
atomom sa vyhrazaju nonstop rusaci.a mas pocit ,ze to 7 mesacne bombardovanie ukrajiny je prizeranie?
az dovtedy ak teba,alebo tvoju rodinu nezramuje ozraty deb...
netreba studovat na to , aby clovek videl,kto napadol koho...
ste si na porade ulievali samohonku?
deb.l sa za volantom sprava ako deb.l ,bez ohladu na rezim.a ak si pamatas socializmus,tak sa jazdilo pod vplyvom urcite viac.
take iste paranoje ma kremel,ktory tiez rozprava o tom ako ho vsetci obklucuju a chcu napadnut
Odporúčame