Vzhľadom k tomu, že čerešne sa oberajú najneskôr v júli, to musela byť dobrá šupa...
Vzhľadom k tomu, že čerešne sa oberajú najneskôr v júli, to musela byť dobrá šupa...
Nedochádza Vám, že ak by „E6“ prišla o novodobé kolónie z 90. rokov, žilo by sa im podstatne ťažšie ako dnes.
Len vydržte, to sa prejaví. Fyzika a ekonómia nepustia. Švindľovať sa dá len do času, kým vyschnú zdroje na kompenzovanie.
Detto (a viac) platí vo vzťahu k armáde Ruskej federácie.
Pardon, malo byť „Sú užitočným ...“.
Jasné, správne je financovať skutočných vrahov, ktorí tieto jatky iniciovali a udržiavajú ich. Ukrajina bola nimi len použitá ako zámienka.
„Vlastizrada“ je žvást z terminológie 19. storočia.
Za mladi som mal krásne staré české vydanie Ivanhoa od Waltera Scotta. A tam pod jedným obrázkom bola citácia z textu: „Sny, plané sny. Marné vidiny.“...
Oxymoron „normálne Slováčisko“ ma zaujal... Bola by k tomu aj nejaká hodnoverná fotka? Alebo je to niečo podobné ako yeti?
Ak „európska jednota“ znamená vystupňovanú agresiu voči inému štátu, treba ju blokovať. Účasť na takejto agresii nie je povinná.
A na „zmrazenie fondov EÚ“ jestvujú aj veľmi solídne protiopatrenia. Boleli by, ale sloboda od agresora za ne stojí.
Takto sa má zaobchádzať s vojnychtivými agresormi.
Myslím, že p. Fico v r. 1989 nemal také slovo, aby mohol zavrieť „hranice Slovenska“ (inak, myslíte aj tie s Českom?) a že p. Biľaka osobne nepoznal. Ale Vy asi máte lepšie informácie...
Tí by mali radšej čušať. S užitočným idiotom niekoho iného.
Inými slovami podľa Vás svitá na lepšie časy... Dobre som pochopil?
Utrpenie ukrajinského ľudu je pre Vami uvedenú skupinku nepodstatným vedľajším produktom v boji za porazenie alebo aspoň výrazné oslabenie Ruska. Každý z tejto skupinky sa dostal k tomuto svätému boju za iných okolností, ale buďte si istý, že utrpenie ukrajinského ľudu je pre nich naozaj nepodstatné.
Sklamem Vás. Orbánovej prehry v aprílových štátnych voľbách sa veľmi vysoko pravdepodobne nedočkáte.
Čím sú debili? Keby dodávky elektriny na Ukrajinu zastavili, tak by debili neboli?
Nie, podľa mňa za to môžu USA a ich spojenci, čo tento konflikt iniciovali a stále ho udržiavajú (to, že prví sa momentálne hrajú na dobrého a druhí na zlého policajta, je v tomto ohľade jedno). Takže čia som debilná štetka?
S p. Šimečkom nesúhlasím skoro v ničom, ale Benešove dekréty sú nechutná amorálna hanebnosť a treba ich zrušiť.
Pchať sa do zadku momentálnemu neuveriteľnému vojnychtivému vedeniu Únie je „suverénna politika“? Nesrandujte...
Dobré... A teraz niečo o blondínkach.
Odporúčame