tvoj predpoklad moze, ale nemusi byt spravny. vzhladom k tomu, ze nie je problem najst ambulanciu so ziskom hlboko pod 10t, tak urcite si vsetci nedavaju min. mzdu
tvoj predpoklad moze, ale nemusi byt spravny. vzhladom k tomu, ze nie je problem najst ambulanciu so ziskom hlboko pod 10t, tak urcite si vsetci nedavaju min. mzdu
a ked maju stratu, ktoru musia zaplatit zo svojho? to uz ti nevadi
zisk je zisk, plat je plat. to su 2 uplne odlisne veci
sukromne ambulancie rozhodne nemaju v priemere 30t zisk
fico zrusil poplatky a potom prikazal doktorom mat pokladnu. kto vie naco asi tak tu pokladnu pouzivaju?
odkial zobral to cislo 270 mega rocne? to by kazda sukromna ambulancia musela mat zisk cez 30t rocne, co je samozrejme blud
stratifikacia nemocnic bola nachystana uz v roku 2018. Hadajte, kto ju stopol?
Populisti su teraz strasne prekvapeni, ze ked 20 rokov tam nespravili ziadne usporne opatrenia, ziadne investicie, ze je to teraz bezodna studna na peniaze
Ja som dal konkretny zdroj. Daj aj ty a mozeme diskutovat
Pre vsetkych, co tu spievaju o lacnom ruskom plyne
Taky lacny je, ze ho stat uz 2 roky musi dotovat
2,5 roka tu pocuvame, ze ukrajina padne
Kolko % uzemia ziskali rusi tento rok?
Spp ma dlhodobu zmluvu s gazpromom. Lenze aj gazprom predava uz cele desatrocia za burzove ceny co plochozemci nie a nie pochopit
1/ tu elektrinu nedodava stat, ale sukromna firma
2/ kolko % ukrajinskej spotreby tam vyvazame?
Preco musel stat dotovat plyn, ked sme stale brali ten najlacnejsi plyn na svete rusky potrubny?
ty si si to mozno nevsimol, ale lekari uz teraz vypovedaju tzv sluzby na pohotovostiach. bez ohladu nato, co hovori tento trapko, vlada bude musiet stiahnut chvost
a ano, lekari sa maju rozhodne lepsie ako plochozemci, ktori si pri borovicke zdielaju "zarucene informacie"
treba si priznat hlavne to, ze slovaci su neuveritelne naivni rojkovia, ktori by chceli vysoke dochodky, aby stat vsetko dotoval, vybornu nemocnicu v kazdom okresnom meste a samozejme bez poplatkov.
tak napr taka nemocnica myjava: 425 porodov, ale na porodnickom a novorodenecko oddeleni robi 11 lekarov. to co dostanu za porody nepokryje ani platy lekarov!!! Ale samozrejme akonahle sa objavia uvahy o zruseni, uz sa spisuju peticie
v programovom vyhlaseni vlady sa vobec nespominaju ziadne reformy, zlucovanie oddeleni... o stratifikacii nemocnic som za ten rok nepocul absolutne nic
Nie je to priorita vlady, takze problemy budu len rast
Rojko
Ja s fotovoltikou a tepelnym cerpadlom mam neporovnatelne mensiu spotrebu ako niekto, kto ma stary nezatepleny dom niekde na kopanicách
Asi tolko zistis z faktury
Aj ten, co ohrieva bazen, chce socialny stat
Odporúčame