vlada plochozemcov spravila za 10 mesiacov sekeru 6,5 mld a to bez covidu a energetickej krizy
vlada plochozemcov spravila za 10 mesiacov sekeru 6,5 mld a to bez covidu a energetickej krizy
asi aj hlupemu plochozemcovi musi byt jasne, ze ak danovy bonus klesne o 40 eur/mesiac na dieta, tak rodina s dvomi detmi pride rocne o kolko????
nehovoriac o vyssej dph a transakcnej dani. ci plochozemci si myslia, ze firmy to nepremietnu do cien?
ziaden populista nebude dobrovolne robit nepopularne veci...
a okrem to su ti ludia aj začipovaní a šoroš im číta myšlienky
populisti nechcu robit nepopularne opatrenia, tak ten problem tlacia uz 20 rokov pred sebov...
kotlar s machalom hovorili /moderatorka bola simkovicova/, ze ockovanie je nastroj ako z ludi spravit "neidentifikovatelne objekty, ktore sa budu dat ovladat čipmi"...
kludne si pozri tv slovan
vsetko je otazka priorit
na 13ste a minimalne dochodky uz islo cez 9 mld eur. kolko novych nemocnic by zato bolo? ak je priorita populisticke rozhadzovanie, tak potom ano, je to neriesitelny problem, dvojnasobne vtedy, ked populisti nechcu ani zlucovat oddelenia, nieto este rusit cele nemocnice
najvtipnejsie je, ze ked vlada hlasovala o konsolidacnom balicku, dolinkova bola za
zdravotnictvo je a aj bolo podobne ako skolstvo vzdy na okraji zaujmu a tak to aj vyzera. Navyse akukolvek snahu o zvysenie efektivity napr zlucovanie oddeleni, narazi vzdy na populistov, ktori zdravotnu dostupnost prezentuju tak, ze ma byt nemocnica v kazdom okresnom meste...
nesystemovy a nespravodlivy je aj tzv minimalny dochodok. ak niekto spekuloval a platil si na zivnost min odvody a este sa tym chvalil, ze tomuto statu neda nic, tak nech mu z toho pekne vypocitaju dochodok
jasne. vyvinut a vyrobit balisticke strely, to muselo byt ozaj ""lacne""
na 13ste a tzv minimalne dochodky jednoducho nemame. tak ako dokladac tovaru si nekupi novy mercedes, lebo nato nema, ani SR nema na take dochodky...
preco rusi vyvijali sputnik?
iranci akurat spravili perfektnu reklamu izraelskej PVO
plochozemci zadlzuju rovnako aj bez covidu a energetickej krizy
kolko islo v rokoch 2020-2023 na 13ste , minimalne dochodky, kolko sa vyplatilo na danovy bonus, kolko islo na energopomoc, kolko boli kompenzacie pri covide, pandemicka očr atd atd
plochozemci spravili sekeru 6,5 mld za 10 mesiacov, bez covidu a bez energetickej krizy
plochozemci spravili sekeru 6,5 mld za 10 mesiacov, bez covidu a bez energetickej krizy
Kolko percent z tych 2,7 mld je setrenie?
Strany byvalej vlady dostali o polovicu menej hlasov
Za 12 rokov fica nas v zivotnej urovni predbehlo rumunsko a koho ste tam zase hodili?
Odporúčame