Keca kvoli tomu, aby ho hlupaci volili
to bolo reci, ze ani naboj ukrajine, alebo zbrane predlzuju vojnu, ziadne zvysovanie dph
Keca kvoli tomu, aby ho hlupaci volili
to bolo reci, ze ani naboj ukrajine, alebo zbrane predlzuju vojnu, ziadne zvysovanie dph
WTF??????
danovy bonus podobne ako 13sty dochodok, minimalny dochodok obedy a vlaky zadarmo su prežrane peniaze, ktore mi stat jednou rukou zoberie vid "konsolidacia" a druhou rukou da. Namiesto takeho bezbreheho populizmu by sa tie peniaze dali investovat napr skolstvo , potom by sme nemuseli byt len montazna dielna...
pred volbami: ani naboj ukrajine
po volbach: ani naboj z armady SR
pred vobami: dodavky zbrani predlzuju vojnu
po volbach: vsetci predavaju
hlupaka robi fico z teba. pozri si relaciu o5 min 12 v archive dec 2022.
"slovakov mozem ubezpecit, ze ak bude smer vo vlade, neodide na ukrajinu zo slovenska ani naboj"
pred volbami sa nehovorilo ani naboj zadarmo! slubovali, ze zo slovenska neodide na ukrajinu ziaden naboj!
a tie dristy ako havel zrusil zbrojarsku vyrobu, tomu mozu verit naozaj len velmi jednoduchi ludia
chces povedat, ze statne zbrojovky zarabaju na vojne?????? no fuj ake nemoralne, ste vojnovi stvaci
sluboval sa ani naboj ukrajine, tam nebola ziadna podmienka, ze ked zaplatia tak ano
elektromobily su nezvratny trend ako svojho casu mobily, neskor smartfony, ledkove televizory atd atd. Ale zavedenie stopky pre nove auta na fosilne paliva je podla mna chyba
LFP baterky nepotrebuju vzacne suroviny a litia je v eu dost. Lenze europania ho nechcu tazit. Cize otazka znie, chceme my europania este sutazit s usa a cinou, alebo chceme mat panensku prirodu a je nam jedno, ze nam tieto krajiny utecu?
Pan Blaha prosim zasiahnite!!!
Slubovali ste ani naboj ukrajine
klamstva klamstva klamstva
ja ako otec dvoch malych deti hovorim, ze kaslem na ich danovy bonus. Ovela radsej by som uvital lepsie skoly a nie, ze chudak druhak sa bifluje definiciu pody. Myslis, ze tu definiciu vie teraz, ked je vo stvrtom rocniku? ak by mali na dvore sklenik, kde by mali rozne typy pody a on sa jem moze dotknut, tomu verim, ze by si z toho nieco odniesol. Ale nemaju tam sklenik, furu veci tam nemaju, lebo peniaze. Ale hlavne, ze stat dava miliardu rocne na danovy bonus
o tom zase nikto nepochybuje, ze matovic je rovnaky neschopak a populista ako fico
mam taky tip, ze slovensko bude v eu na prvom mieste v inflacii
aspon v niecom, ked uz v zivotnej urovni nas predbehli rumuni
Gratulujem ficoovce. Ked som pisal, ze slovensko nema na 13sty, minimalny, rodicovsky dochodok, tak som dostal odpoved, ze staci prestat financovat mimovladky a ukrajinu a penazi bude dost. Preco to sudruh fico nespravi?
Kotlar klame, ze vakciny menia dna.
Vela mrtvych bolo preto, lebo bolo malo zaockovanych, k comu prispel aj kotlar s machalom, ktori tvrdili, ze zaockovani sa budu dat ovladat elektromagnetickym polom
Kotlar tvrdi, ze mrna vakciny zmenia dna, samozrejme ziaden dokaz nepredlozil
Slovensko malo v ramci eu najmensi podiel zaockovanych a najvacsi pocet mrtvych na mil. obyv.
Samozrejme plochozemci v tom nevidia ziaden suvis.
Mozno preto, ze plochozemci sa radsej liecili bromexinom a vodkou ako vakcinou vyvinutou na covid
Plochozemcom percenta a zlomky nic nehovoria
A preto mali íri neporovnatelne menej mrtvych a neporovnatelne viac zaockovanych
Slovensko malo v ramci eu najmensi podiel zaockovanych a najvacsi pocet mrtvych na mil. obyv.
Samozrejme plochozemci v tom nevidia ziaden suvis
Odporúčame