Ja som zjavne tazko nezorientovany a nevzdelany.
Sovieti vyhnali jednu diktaturu a nastolili novu. Alebo sa mylim?
Ja som zjavne tazko nezorientovany a nevzdelany.
Sovieti vyhnali jednu diktaturu a nastolili novu. Alebo sa mylim?
Konkretne ako vyzerala ta 'sloboda z vychodu' ?
Samozrejme kotlar ako jediny na svete prekukol toto sprisahanie, podobne ako sprisahanie who, kde pandemicke odporucania podpisali dokonca aj rusko, severna korea + samozrejme vsetky vyspele krajiny
Kotlar je splnomocnenec vlady na preverenie covid obdobia. Ako politik nech si drista od rana do vecera. Lenze on ako splnomocnenec bez jedineho dokazu tvrdi, ze mrna vakciny menia dna a preto odporuca zastavit ockovanie. To nie je nazor politika, ale odporucanie splnomocnenca k vlade SR.
Chapes ten rozdiel?
Kotlara kritizuje aj lekarska fakulta a biomeficinske centrum SAV.
Ale samozrejme vsetci su sprosti, len plochozemci s vysokou skolou zivota zjedli vsetku mudrost sveta
Mier moze byt hned dnes. Staci ak rus prestane utocit.
Neboj fico to zariadi. Ale az v buducom storoci
Tak to si sadol na lep farmalobby
A pritom covid vobec neexistuje
Vsetci zaockovani uz davno zomreli na rakovinu. A tie prispevky sem pisu čipy, ktore naprogramoval Gates spolu s esetom
Vsetkym zacipovanym cita myslienky soros osobne. Teda samozrejme okrem tych co nosia alobalovu capicu. Rychle kupujte alobal, lebo soros skupuje vyrobcov a chce zrusit vyrobu...
Europania neustale vyplakavaju, ze nas dobieha cina a nie sme konkurencieschopni...
Ale bridlicovy plyn a ropu nechceme, litium tazit nechceme, baterkaren nechceme atd atd
Ak by ludia mohli o vsetkom rozhodovat, tak tu doteraz pasieme kravy, lebo oceliaren, rafineriu, jadrovu elektraren by nikto nechcel
Optimalizacia moze byt aj spajanie oddeleni. Nebude mat okresna nemocnica 8 malych oddeleni, ale 3 velke
No dobre mam tam ypsilon
Drviva vacsina ludi to ma do hodiny do krajskeho mesta a drviva vacsina ludi byva do 500 m.n.m.
A teda ja ked sa postavym pred akykolvek hypermarket, tak sa tam dochodcovia bezne vozia taxikom, tak zase nerobme zo vzdialenosti nejaky neprekonatelny problem.
Jednoducho ak je v porodnici doktor, porodna asistentka a sestricka a 3 dni tam bezne nemaju ziaden porod, tak asi tazko si taketo oddelenie dokaze na seba zarobit
Vsetko to je o prioritach. Nemozeme mat aj 13ste dochodky, aj siroku siet vybornych nemocnic s minimalnymi poplatkami...
V programovom vyhlaseni nebola ziadna reforma, optimalizacia, ani zlucovanie oddeleni, ziadne nove nemocnice, nie je to priorita vlady uz 30 rokov...
Takze je jedno, kto tam pride. Nic nepopularne u populistov neprejde, zdravotnictvo bude dalej upadat
co tak zobrat rozum do hrsti a skusit si to sam vypocitat?
takze u nas doma danovy bonus 2x40x12
ak minieme rocne cca 30t eur a dph sa zvysi o 3%, tak to je kolko????
+ samozrejme firmy tu transakcnu dan premietnu do cien
no ja ti neviem. ako ten, kto sa staral o vychovu a mal financne naklady s detmi, tomu stopneme 13sty dochodok a ten, kto deti nevychovaval a nemal ani financne vydavky na deti tomu 13sty dochodok nechame??????
pri dochodkoch by mala platit logika: kolko sa vyberie na odvodoch, tolko sa vyplati na dochodkoch a nie, ze stat dotuje socialku niekolko mld rocne.
+ brutalne znizit byrokraciu, vsetko co sa da robit cez internet ak dokazem s obchodmi, poistovnami vsetko vybavit cez net, tak to musi dokazat aj stat
na 13ste a tzv minimalne dochodky jednoducho nemame. tak ako dokladac tovaru si nekupi novy mercedes, lebo nato nema, ani SR nema na take dochodky...
Odporúčame