Šak pisali na internete, ale uz to zmazali.
Ale ferov bratranec z 10 kolena to pocul ako si to hovoria upratovacky v nemocnici, tak tie o tom snad nieco vedia
Šak pisali na internete, ale uz to zmazali.
Ale ferov bratranec z 10 kolena to pocul ako si to hovoria upratovacky v nemocnici, tak tie o tom snad nieco vedia
Kotlar zase ako jediny prekukol to sprisahanie, rovnako ako pri pandemickych odporucaniach WHO, ktoru podpisala aj severna korea, len my nie.
Slobodu si predstavujem trocha inak ako to, co bolo vo vychodnej eu po 2.sv.vojne.
Vladny program sa v 1945 dojednaval v moskve, moskva trvala na tom, ze ministri vnutra a obrany musia byt komunisti a takto nenapadne si pripravovali podu na prevrat. Samozrejme v polsku, madarsku, nemecku a pobalti sovieti ostali...
Rec je o slobode. A to, co bolo v celej vychodnej eu po 2.sv.vojne, sa teda slobodou rozhodne nazvat neda.
Ja som zjavne tazko nezorientovany a nevzdelany.
Sovieti vyhnali jednu diktaturu a nastolili novu. Alebo sa mylim?
Konkretne ako vyzerala ta 'sloboda z vychodu' ?
Samozrejme kotlar ako jediny na svete prekukol toto sprisahanie, podobne ako sprisahanie who, kde pandemicke odporucania podpisali dokonca aj rusko, severna korea + samozrejme vsetky vyspele krajiny
Kotlar je splnomocnenec vlady na preverenie covid obdobia. Ako politik nech si drista od rana do vecera. Lenze on ako splnomocnenec bez jedineho dokazu tvrdi, ze mrna vakciny menia dna a preto odporuca zastavit ockovanie. To nie je nazor politika, ale odporucanie splnomocnenca k vlade SR.
Chapes ten rozdiel?
Kotlara kritizuje aj lekarska fakulta a biomeficinske centrum SAV.
Ale samozrejme vsetci su sprosti, len plochozemci s vysokou skolou zivota zjedli vsetku mudrost sveta
Mier moze byt hned dnes. Staci ak rus prestane utocit.
Neboj fico to zariadi. Ale az v buducom storoci
Tak to si sadol na lep farmalobby
A pritom covid vobec neexistuje
Vsetci zaockovani uz davno zomreli na rakovinu. A tie prispevky sem pisu čipy, ktore naprogramoval Gates spolu s esetom
Vsetkym zacipovanym cita myslienky soros osobne. Teda samozrejme okrem tych co nosia alobalovu capicu. Rychle kupujte alobal, lebo soros skupuje vyrobcov a chce zrusit vyrobu...
Europania neustale vyplakavaju, ze nas dobieha cina a nie sme konkurencieschopni...
Ale bridlicovy plyn a ropu nechceme, litium tazit nechceme, baterkaren nechceme atd atd
Ak by ludia mohli o vsetkom rozhodovat, tak tu doteraz pasieme kravy, lebo oceliaren, rafineriu, jadrovu elektraren by nikto nechcel
Optimalizacia moze byt aj spajanie oddeleni. Nebude mat okresna nemocnica 8 malych oddeleni, ale 3 velke
No dobre mam tam ypsilon
Drviva vacsina ludi to ma do hodiny do krajskeho mesta a drviva vacsina ludi byva do 500 m.n.m.
A teda ja ked sa postavym pred akykolvek hypermarket, tak sa tam dochodcovia bezne vozia taxikom, tak zase nerobme zo vzdialenosti nejaky neprekonatelny problem.
Jednoducho ak je v porodnici doktor, porodna asistentka a sestricka a 3 dni tam bezne nemaju ziaden porod, tak asi tazko si taketo oddelenie dokaze na seba zarobit
Odporúčame