20t ludi nemali to stastie. Ale tak teba to nemusi zaujimat
20t ludi nemali to stastie. Ale tak teba to nemusi zaujimat
Konkretne ktore krajiny odmietli pandemicky plan who?
Ale pre istotu nezabudnite sirit konspiracie a bludy
Hlupost niektorych ludi nijako nesuvisi s aktualnym rezimom
Nebolo povinne, klames. Ale co ocakavat od plochozemcov?
Co ma demokracia s tym, ze hlupaci siria konspiracie?
A hlavne nakupit alobal treba
Kotlar nepotrebuje nic. Jeho nazor je dokaz a bodka
A este su aj zacipovani a soros im teraz cita myslienky. Ale ti, co su 3x zaockovani, tak tym soros dokaze aj vnuknúť myslienku vid cintula
Šak pisali na internete, ale uz to zmazali.
Ale ferov bratranec z 10 kolena to pocul ako si to hovoria upratovacky v nemocnici, tak tie o tom snad nieco vedia
Kotlar zase ako jediny prekukol to sprisahanie, rovnako ako pri pandemickych odporucaniach WHO, ktoru podpisala aj severna korea, len my nie.
Slobodu si predstavujem trocha inak ako to, co bolo vo vychodnej eu po 2.sv.vojne.
Vladny program sa v 1945 dojednaval v moskve, moskva trvala na tom, ze ministri vnutra a obrany musia byt komunisti a takto nenapadne si pripravovali podu na prevrat. Samozrejme v polsku, madarsku, nemecku a pobalti sovieti ostali...
Rec je o slobode. A to, co bolo v celej vychodnej eu po 2.sv.vojne, sa teda slobodou rozhodne nazvat neda.
Ja som zjavne tazko nezorientovany a nevzdelany.
Sovieti vyhnali jednu diktaturu a nastolili novu. Alebo sa mylim?
Konkretne ako vyzerala ta 'sloboda z vychodu' ?
Samozrejme kotlar ako jediny na svete prekukol toto sprisahanie, podobne ako sprisahanie who, kde pandemicke odporucania podpisali dokonca aj rusko, severna korea + samozrejme vsetky vyspele krajiny
Kotlar je splnomocnenec vlady na preverenie covid obdobia. Ako politik nech si drista od rana do vecera. Lenze on ako splnomocnenec bez jedineho dokazu tvrdi, ze mrna vakciny menia dna a preto odporuca zastavit ockovanie. To nie je nazor politika, ale odporucanie splnomocnenca k vlade SR.
Chapes ten rozdiel?
Kotlara kritizuje aj lekarska fakulta a biomeficinske centrum SAV.
Ale samozrejme vsetci su sprosti, len plochozemci s vysokou skolou zivota zjedli vsetku mudrost sveta
Mier moze byt hned dnes. Staci ak rus prestane utocit.
Odporúčame