Plochozemci, ved ste tvrdili, ze staci prestat financovat mimovladky a ukrajinu a penazi bude dost. Preco to vas vodca nespravil?
Plochozemci, ved ste tvrdili, ze staci prestat financovat mimovladky a ukrajinu a penazi bude dost. Preco to vas vodca nespravil?
Kto schvalil 13ste, min.dochodky, vlaky, obedy zadarmo?
Plochozemci, ved ste tvrdili, ze staci prestat financovat mimovladky a ukrajinu a penazi bude dost. Preco to vas vodca nespravil?
Aj zato moze soros a mimovladky a samozrejme lgbtdi propaganda
Zato, ze fico spravil sekeru za 10 mesiacov 6,5 mld eur moze akoze matovic? Nie. Fica dobehol jeho vlastny populizmus, rozdavanie kadejakych dochodkov navyse, vlaky obedy zadarmo atdatd
Dost mi vadia tie ich duhove temy. Ja nemam nic proti zvazku osob rovnakeho pohlavia, ale taketo okrajove temy nech riesia v case, ked bude skolstvo, zdravotnictvo... slapat ako hodinky
Parkovanie je spoplatnene aj u nas v senici
20 rokov vlady populistov prinasa vysledky. Co ste asi tak cakali, ked peniaze namiesto do skolstva idu na vlaky a obedy zadarmo pre studentov, poziciavame si peniaze na dochodky, nie na investicie. Eurofondy nevieme minut, nieto este investovat...
A preco spravil fico za 10 mesiacov sekeru 6,5 mld?
A preco don nemame personal? Preco ten personal odchadza do zahranicia, hlavne do ceska, aj ked platovo to maju velmi podobne?
Mozno je to preto, ze taky lekar sa uplatni kdekolvek v eu, do rozpadnutej nemocnice na myjave asi nepojde
13ste dochodky sa uz vyplacaju 5 rokov
Za tie peniaze, ktore sme si samozrejme pozicali, mohlo stat 10 novych nemocnic
Za 12 rokov fica nas v zivotnej urovni predbehlo 5 statov eu medzi nimi rumuni!
Tak to mozes spavat kludne. Fura mojich spoluziakov z gympla je hlavne v cesku, ale aj inde v eu. A momentalne su vo faze, ze riesa ceske obcianstvo pre seba a deti.
No a medzitym sem prisla fura nekvalifikovanych makačenkov do kadejakych montovni.
Za 12 rokov fica nas v zivotnej urovni predbehlo 5 statov eu medzi nimi rumuni!
20 rokov vlady populistov prinasa vysledky. Co ste asi tak cakali, ked peniaze namiesto do skolstva idu na vlaky a obedy zadarmo pre studentov, poziciavame si peniaze na dochodky, nie na investicie. Eurofondy nevieme minut, nieto este investovat...
Drviva vacsina plynu na slovensko ide stale z ruska. Preco ho stat musi dotovat? Zeby preto, ze ho rusi uz cele desatrocia predavaju za trhove ceny? Teda rovnake ako napr nori?
europa totalne zaspala
v cine napriek tomu, ze tam je rezim aky je, tam uz si davno spocitali, ze je ovela vyhodnejsie podporit vyskum a vyvoj fotovoltaiky, veternych turbin a ev aut - cize vlastnych firiem, ako liat stovky mld rocne za dovoz fosilnych paliv cudzim statom. elektrinu si vies vyrobit vsade a pomerne lacno, drahe fosilne paliva musis doviest. cina ma aj bez bruselu a greendealu len o nieco mensi pomer obnovitelnych zdrojov, pretoze obnovitelne zdroje to su ich firmy a podporuju vlastnych a elektromobilita ide s tym ruka v ruke
EU vyhadzuje miliardy za dovoz ropy aj plynu a ludia ako ty nechcu pochopit, ze greendeal je prilezitost ako europan nebude posielat 10% z platu kadejakym arabom, americanom, rusom, ale budeme si ich tu my točit v ramci eu.
ziadna cinska automobilka nema na slovensku poriadne vybudovanu siet, zatial co bmv ano, navyse bmv je zaruka kvality.
to ale nic nemeni na fakte, ze europa v tomto zaspala
pravidla ohladne ruky v 16 su tak komplikovane, ze to je normalne na rigoroznu pracu.
co furt vymyslaju. ved ak nie je pri tele tak to ma byt penalta a hotovo.
To sa treba opytat EK. Podla mna ten zakaz je hlupost, elektromobily sa presadia aj bez toho zakazu. Tym zakazom spravili elektromobilite praveze medvediu sluzbu, lebo velka cast populacie to prezentuje tak, ze elektromobily vznikli a je to vymysel len a len bruselu. pritom v usa a cine je este vacsi podiel ev aut
Odporúčame