Vo VW to vrie. Zamestnanci ‘ukradli‘ kľúče od 300 elektrických Audi
Ale dobre rusacik. Tie vase rozpravky o lacnych ruskych energiach su len na smiech.
Tesla v berline, ktora ma na auto neporovnatelne vyssiu maržu ako vw, berie rovnake energie ako vw, plati ludi rovnako ako vw, ide podla rovnakych zakonov ako vw. Toto ako vysvetlis. Jednoducho zaspali. Prisiel niekto, kto to vie robit ovela efektivnejsie. Vw a ine eu automobilky, podobne ako nokia veria, ze ludia budu donekonecna radi kupovat spalovaky-tlacitkove telefony, lebo su lacnejsie.
A pre tvoju info najvacsie investicie do fotovoltaiky a veternych turbin davaju cinania. Oni davno pred nami pochopili, ze tu energiu vedia vyrobit aj ich firmy a nemusia za nu platit arabom, rusom atd