kto schvaloval rozpocet na rok 2012 a kto vtedy vladol?
nehulakal nahodou fico v rokoch 2020-2023, ze stat pomaha malo?
kto schvaloval rozpocet na rok 2012 a kto vtedy vladol?
nehulakal nahodou fico v rokoch 2020-2023, ze stat pomaha malo?
vazne? a kolko mld rocne dostavaju tie mimovladky? a koncia len tzv "politicke mimovladky", alebo aj unia nepocujucich , slabozrakych, liga proti rakovine. A co zvaz turistov, mladeznicke sportove kluby? aj tieto koncia?
pocas covidu dostali firmy a domacnosti podporu vysoko cez 5 mld eur a to fico hulakal, ze stat pomaha malo. Kolko stali vakciny?
fnuk fnuk fnuk. Preco tu "progresivnu mafiu" podporovala aj ficova jednofarebna vlada? A samozrejme, ked dostane dotacie zo statu rodina koalicneho poslanca, to je v poriadku, lebo sak oni nezvolavaju protesty
Co tu stale bluznite o setreni???? Idu sa zdvihat dane!!!
Slovaci sa idu potrhat za akciovym polskym masom.
Ja respektujem tvoj nazor, len potom tu nevyplakavajte, ze nas dobieha cina a kadekto iny...
V europe su obrovske zasoby bridlicoveho plynu aj ropy, obrovske zasoby litia. Nic z toho nechceme tazit pre neekologiu tazby. Len potom mame plyn a tym padom aj elektrinu nasobne drahsiu ako usa a defacto vyvazame desiatky mld eur arabom a kadekomu. To, co sa teraz deje s priemyslom v nemecku, to nie je ani nahodou dosledok greedealu, sankcii alebo zruseniu nordstreamu. to je dosledok toho, ze europania nechcu spinavu tazbu...
Uz pochop, ze slovak sa rozhoduje podla ceny, nie podla kvality alebo krajiny povodu. Velka cast slovakov si ide ruky dolamat za akciovym polskym masom, nakupuju ho do zasob... vecer si sice zašomru, ze sa sem vozi odpad, ale pri najblizsej akcii nakupuju opat
Prestaneme stavat fabriky a budeme past kravy a ovce. To nam potom bude hej
nie je problem si to dohladat, ze rozsiruju. praveze sa manazment rozculuje, ze to administrativne strasne dlho trva
"nekdo umí a nekdo neumí"
tesla berlin sa rozsiruje, vw chce zatvarat. tie iste podmienky, platy, ceny energii, zakony. hold vw je socialisticky podnik, kde sa uzatvarali absurdne dohody o tom, ze sa nebude prepustat... vysledok je, ze hrozi krach
preco tato vlada zadlzuje rovnako ako predchadzajuce, ked uz na ukrajinu nic neposielaju a ani neplatia vakciny?
kolko sa vyberie na odvodoch, tolko by sa malo dochodcom vyplatit. vsetky tieto populizmy ako 13.sty, minimalny, rodicovsky dochodok len zadlzuju buduce generacie
Nove dane, nove dane, nove dane. a statne vydavky klesnu o kolko? jaj o 0.
Vsetci sme si rovni, ale niektori su predsa rovnejsi.
Nadacia milana simecku cerpala dotacie aj za jednofarebnej vlady smeru. Vtedy to nevadilo, dnes je to uz problem. Ale, ze koalicni poslanci cerpali, alebo stale cerpaju dotacie, to problem nie je, pretoze oni nezvolavaju protesty...
Zvysovanie dani, nie je setrenie!!!
U nas hlasia 90 mm len za piatok
Preco je najpredavanejsi model na svete tesla model y? Preco to nie je napr id4?
Odporúčame