Mier moze byt hned zajtra. Staci ak rus prestane utocit. Preco to fico nenavrhne putinovi?
Mier moze byt hned zajtra. Staci ak rus prestane utocit. Preco to fico nenavrhne putinovi?
to uz pocuvame dva roky, ze ukrajina behom par tyzdnov prehra
a co ak tliacha? prvy krat by to rozhodne nebolo
konkretne kto ziadal, aby sme tam poslali vojakov?
a pritom staci, aby rus prestal utocit a mier moze byt hned zajtra. preco to asi tak nenavrhne putinovi?
na dochodky a zdravotnictvo ide 15 mld. rocne. kolko ide ukrajine?
rusko zautocilo na ukrajinu
ak si si to nahodou nevsimol, tak vojna uz je 2 roky
a ze tam chce niekto poslat vojakov, to drista len fico
samozrejme cela intergalaxia moze za vojnu, len putin nie
este raz zopakujem otazku:
konkretne kto ziadal o nasadenie slovakov na ukrajine?
ak prestane rus utocit, mier moze byt hned
konkretne kto ziadal o nasadenie slovakov na ukrajine?
rad sa necham poucit, kto nas ziadal o nasadenie vjakov na ukrajine?
A kludne si mozes zájst napr do LOTN. Co myslis, co tam asi tak opravuju?
tieto ficove dristy o mieri su fakt dojemne. mier moze byt hned zajtra, staci ak rus prestane utocit!!!
statne zbrojovky vyrabaju a opravuju hlavne pre ukrajinsku armadu, asi tolko k dalsiemu dristu, ze nebudeme posielat zbrane...
o nasadenie slovenskych vojakov na ukrajine nas nikto ani len neziadal, asi tolko k dalsiemu dristu, ze on radsej odstupi, nez by mal poslat bojovat slovakov
Ovciam staci, ze to je z ich stada.
Kazdopadne ja podporujem znizovanie byrokracie aj ked to navrhuje smer a spol.
UZ 3 roky dozadu bolo neskoro!
Na slovensku sme majstri sveta v byrokratickej šikane. Slovensko je teraz vo faze, ze mame peniaze z planu obnovy napr na nemocnicu, ale nevieme ju postavit, lebo tu vsetko trva roky...
Hlupak putin zabezpecil americkych zbrojovka paradne prijmy. Ze posielaju pozdravy
Robo to robi genialne rovnako ako orban. Doma vzdy povedia nieco pre svoje ovecky a potom uplne nieco ine schvalia.
P.s. aj harabin nas opranil pred 200 000 utecencami, ktori uz boli pripraveni sem napochodovat. Hahaha
Vsetci mozu za vojnu, len putin nie
Oni velmi dobre vedia, co hovoria: zastavme dodavky zbrani ukrajine, ukrajina kapituluje, rus si s nou spravi co uzna za vhodne a bude akoze ''mier''
To je ich predstava
Odporúčame