Fico to povedal v piatok 8.4.2023, v sobotu 9.4. Vlada oznamila, ze s300 je na ukrajine! Medzitym ziadna relacia na markize nebola
Fico to povedal v piatok 8.4.2023, v sobotu 9.4. Vlada oznamila, ze s300 je na ukrajine! Medzitym ziadna relacia na markize nebola
Tak tam napochodoval putin robit poriadok a medzitym zahynuli statisice
Nad tvrdil hned od zaciatku, ze tam s300 posle
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/62104…
8.4. Fico povedal, ze s300 sa presuva, 9.4.vlada oznamila, ze s300 uz je na ukrajine
Ja som dal link, co tvrdil hned od zaciatku.
Ty si dal len drist, ktory si akoze pocul
Mier moze byt hned zajtra. Staci ak rus prestane utocit
Ja som dal link, ty len klamstvo
Zase len prasive klamstva bolsevikov. Nad uz v marci 2022 povedal, ze ak sa rusi nestiahnu, sr posle s300 na ukrajinu
Februar 23
Predseda strany Robert Fico prišiel s teóriou, že dočasný premiér Eduard Heger (OĽaNO), odvolaný minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO) a prezidentka Zuzana Čaputová, možno vyhlásia vojnový stav, aby zrušili septembrové voľby
Blaha vyhlasil, ze sa chysta mobilizacia, hnutie republika tiez tvrdilo, ze nepochybuje o mobilizacii
Ja si pamatam, ze ani naboj ukrajine. A zrazu po volbach z toho bolo ani naboj z armadnych zasob, statne zbrojovky vyvazaju dalej. Ale ovecky sa nehnevaju. Ľúbia svojho vodcu
Fico pred rokom tvrdil, ze sa chysta mobilizacia. Klame od rana do vecera, ale jeho ovce ho zbožňuju
Kalia vodu!
Vsetci predsa vedia, ze ustrednou temou je vyslanie vojakov nato na ukrajinu. Ved to povedal sam birmovany komunista. Ibaze by klamal.
Zase niekto po 20 rokov pouzivania toho hnusneho americkeho pocitaca zistil, co robia skratky ctrl c, ctrl v
Nevies nahodou preco finsko, svedsko, polsko, pobaltie vstupili do nato?
Fico povie pravdu, len ked sa pomyli
Ze chcu posielat vojakov na ukrajinu, o tom sa ficiak vyjadril ako o hotovej veci. Ibaze by klamal, to uz sa mu tusim stalo.
My sme na slovensku, v eu aj v NATO spokojni.
Vy tu neustale plujete na eu, nato a obdivujete rusko.
Samozrejme. Rovnako ako fico v 02/23, ked strasil mobiliziaciou, alebo ked prezident harabin strasil 200000 migrantmi na hraniciach.
Fico uz vo februari 2023 strasil mobilizaciou.
Šíri strach medzi svojimi oveckami aby potom mohol povedat, ako ich zachranil.
Hlavne, ze ty to vies uz teraz a bluznis tu o vyslani vojakov na ukrajinu
Jasne, ze nato napadne rusko. Je to priam zarucena informacia. Hahaha.
Odporúčame