Smeraci si mier predstavuju ako v ČSR 68. Rus da rozka a vsetci ho plnia...
Smeraci si mier predstavuju ako v ČSR 68. Rus da rozka a vsetci ho plnia...
To bola sarkasticka reakcia na tvoj prispevok, ze sa to postupne naplna
Veru, miliony pomrzli
A este samozrejme majdan, vojensky prebrat organizovani cia
Usa potrebuje vojnu inak skrachuje
Napr širenim dristov typu:
14000 genocidne zavrazdenych
Usa chce ruske nerastne suroviny
Ak by rusko nezautocilo, ukrajina by bola v nato a mali by jadrove zbrane
'Lacne ruske energie'
Vsetci pomrzne
Priemysel skrachuje
5x drahsi lng
Atd atd
Samozrejme za vojnu na ukrajine nemoze rozpinavost ruska ale usa.
Hahaha
Cely svet moze za vojnu na ukrajine, len putin nie
Rovnake rozpravky ako to, ze nato dalo jelcinovi prislub, ze sa nebude rozsirovat.
Povedal kto, ze mali plan na zakladnu na kryme?
Dristy ruskej piatej kolony.
1/ na vstup do nato treba mat vysporiadane hranice, co ukrajina od roku 2014 nema
2/ uvahy o vstupe ukrajiny do nato zacali az po roku 2014, ked rusi zhabali krym, donbas a luhansk. Do roku 2014 ani nato ani ukrajina vobec neriesa vstup. Lenze rusi nechceli dovolit ani vstup do eu
Ty si asi nepochopil ten moj sarkazmus
Fero pri pive hovoril, ze 200 000 vojakov. A po piatich borovickach uz hovoril, ze pol miliona
To veru ano. Za posledny rok stratili mozno aj 0,1% uzemia
V tom pripade rusi dobyli dalsich 0,0001% ukrajinskeho uzemia a to si zasluzi oslavu aspon 2x pol deci borovicky
Na zdravie
Europski farmari rozhodne nedokazu konkurovat napr. juznej amerike a to z jednoducheho dovodu - vysoke platy
Takze bud musia byt dotacie, alebo clo - obidve deformuju trh, inak by polnohospodarstvo v eu skolabovalo
Za poslednych 15 rokov nas v zivotnej urovni predbehlo v ramci eu 5 krajin, medzi nimi aj rumunsko! Aj zato moze brusel?
Ukrajina vyvazala na lodiach mimo eu. Preco uz nevyvaza?
Ved sa len ukazalo, ze fico je rovnaky taraj a neschopak ako matovic
Fico tak akurat drista pre svoje ovecky. Rovnako aj ty. Co si este nevymyslite, ze vacsinu pody na ukrajine vlastni usa...
Povedal kto, ze protestuju proti ukrajincom? Sudruh blaha?
Odporúčame