Odbornik takac uz vymenil 3 generalnych riaditelov v PPA za 3 mesiace!
Odbornik takac uz vymenil 3 generalnych riaditelov v PPA za 3 mesiace!
Socialne im znarodnia - ukradnu vsetok majetok aj uspory
A pre istotu ivermectin
Alebo aspon bromexin a vodku
Dristy svedkov blahovych
Niekto mal na ranajky vtipnu kasu
A smeraci akoze hlasovali inak? Hahaha
Typicke slovenske vyplakavanie na nespravnom hrobe.
Gro potravin, ktore sa sem dovazaju su z krajin polsko, cesko, madarsko. Ani nahodou to nie su zapadne staty eu. Takze treba sa opytat nasich ministrov, ako je mozne, ze tam sa to da a u nas nie
P.s. slovaci sa stazuju, ako sa sem vozi odpad z polska a potom ten odpad kupia, lebo napr maso je o 1,5 eura lacnejsie
Ano. Mozno sa chcu len zviest na vlne europskych protestov. Ale smerakom boli protesty ako zlte vesty, alebo este nedavno v nemecku sympaticke. Nikto sa nezaoberal tym, ci su opravnene...
Kazdopadne nevieme ake zalohy mali vyplatene do konca roka 2022 a 2023.
A kolko mali polnohospodari vyplatene koncom roka 2022 a kolko koncom 2023? To je zjavne kamen urazu
Dost podrobny clanok, co im vadi
Typicky zdroj svedkov blahovych: hovorili to, pocul som to
To povedal kto? Birmovany komunista, alebo blaha? Meskaju im platby z PPA. Zaujimave, ze za nekompetentneho matovica sa nic take nestalo a teraz ked tam konecne napochodovali odbornici je zrazu problem. A ze tam minister vymenil na PPA uz 3 generalnych riaditel, to s tym urcite nesuvisi
Od novembra vymenoval Richard Takáč už tretieho generálneho riaditeľa PPA
https://polnoinfo.sk/minister-podohospodarst…
Kde su ti odbornici, ktori mali nahradit nekompetentnych matovicovych amaterov?
Ty si pocul to, co si pocut chcel, tak ako vzdy
Povedal kto? Blaha, alebo minister podohospodarstva, ktory este nedavno kvakal, ze on pojde v čele protestov.
'Žiadajú okamžité vyplatenie priamych platieb, úľavy sociálnych odvodov pre všetkých farmárov. '
A to nema absolutne nic s bruselom...
Na jednej strane dava eu dotacie, aby boli lacne potraviny a potom na druhej strane vsetky staty uplatnuju dph na potraviny, cim ich zdrazuju.
Nebolo by lepsie zrusit dotacie a predavat potraviny bez dph?
Eu farmari nedokazu konkurovat bez dotacii velkym farmarskym hracom ako ukrajina, argentina... Vela ludi by prislo o pracu, co je asi najvacsi strasiak + eu by stratila sebestacnost
A pojde minister takac v cele ako slubil?
Medzi prvymi budu profitovat vyboh, hascak a bodor, ktori uz teraz maju sud a len cakaju, kedy to bude po novom premlcane
Odporúčame