no odpoviem si sam. ziadna!!! aj tie najchudobnejsie staty nakupuju zbrane
no odpoviem si sam. ziadna!!! aj tie najchudobnejsie staty nakupuju zbrane
bankam staci iba pohrozit vyssim zdanenim a same navrhnu nejake riesenie. presne toto sa udialo so slovenskymi elektrarnami, kde akonahle sa zacalo hovorit o vyssom zdaneni same navrhli, ze daju elektrinu domacnostiam za stare ceny
ak firma produkuje sluzby, tak na ne musi aplikovat dph
ano v principe mas pravdu. kazdopadne my mame sice velmi nizke dane z nehnutelnosti oproti zapadu ale zato mame najvysiu dph na potraviny siroko daleko. ak nasa domacnost necha na potravinach 5000 rocne, tak zaplatim o 500 eur vyssiu dph na potraviny ako rakusan.
kludne napis kolko. rad sa necham poucit
moj odhad je mozno 2% z toho, co zaplatia na daniach
ktory stat vo svete nenakupuje vojensku techniku?
ano. lenze nase neschopne vlady nevedia tie peniaze ani len minut!!! o zmysluplnom investovani nemoze byt ani rec a aj tak zvolime tych istych neschopakov
slovaci maju radsej populisticke voloviny. a zvolia korunovanych neschopakov, ktori nevedia ani eurofondy minut...
populisticke nezmysly schvalene za poslednych 5 rokov stoja slovensko 2,5 mld rocne a niekto to zaplatit musi
firmy zaplatia na dani zo zisku viac ako 3,5 mld eur + dph atd atd. kolko zaplatia chudacikovia zivnostnici dan zo zisku? 30 milionov?
svedkovia blahovi ronia slzy. ake dojimave
agent 363 je v pozore
slovaci riesia vaznejsie problemy. napr šorošiadu, LGBTDI...
ten blabol o zruseni zbrojoviek, tomu veria naozaj len ti najjednoduchsi
meciar rozdal obrovske mnozstvo firiem kamaratom a sponzorom, ktori tie firmy nasledne vytunelovali, rozkradli a ostali pinich len dlhy. vysledok bol neustale rastuca nezamestnanost, vysoka inflacia, nedobytne pohladavky v bankach vo vyske 100 mld korun, o devalvacii sa hovorilo denno denne
dristy, blaboly a alternativna historia svedkov blahovych
zeby ceny energii?
takze uz nie len vetru a dazdu ale aj urokom
obycajna konspiracia bez jedineho dokazu. nie si nahodou clenom sekty svedkovia blahovi?
to je asi tak zdokumentovane, ako 14000 genocidne zavrazdenych.
lebo vase hoaxy nikoho nezaujimaju
Odporúčame