prve zapadne zbrane prisli na ukrajinu kolko mesiacov po zacati vojny? nehovoriac o tom, ze im nedodali este ziadnu stihacku, tanky a obrnene vozidla tiez zapad nedodava najnovsie
prve zapadne zbrane prisli na ukrajinu kolko mesiacov po zacati vojny? nehovoriac o tom, ze im nedodali este ziadnu stihacku, tanky a obrnene vozidla tiez zapad nedodava najnovsie
dalsia neviditelna zmluva, rovnako ako ta o nerozsirovani nato?
ano pocul som, ze rusi svoju totalnu neschopnost vo vojne obhajuju tym, ze vraj bojuju s usa, celym nato, satanom...
preco robi putin to, co vyhovuje usa?
ved pisem, ze nechape pisanemu textu, kedze v clanku sa nic nepise o ziskanom uzemi pocas protiofenzivy
asi v tom, ze nerozumies pisanemu textu a chyba ti elementarna logika. inak by si tu nemohol operovat s "pol rokom", ked vojna trva skoro 1,5 roka
a kto bude za rusov ten mier akoze garantovat?
tie populisticke nezmysly schvalene za poslednych 5 rokov niekto zaplatit musi
to nie je dobra sprava pre miestne dezole
kalinak, dankovci, pociatek, paskovci...
nic to ale nemeni na tom, ze najviac penazi sa prezere na populiaticke nezmysly
najviac penazi pozieraju 13 a min dochodky, danove bonusy na deti, rodicovske bonusy atd. to je cca 3 mld rocne
Tie f16 nas vidu dobre draho. Kto ich objednal?
A? To meni nieco na tom, co som napisal?
Ktora nemocnica sa ide rusit?
Odpoviem si sam. Nie nedostal. Za toho bajneho sociku by clovek nedostal ani podstatne lacnejsie lieky na tlak alebo cholesterol. Ale hlavne, ze nic ludia neplatili
Lebo za pašku vsetko perfektne fungovalo hahaha
A za toho bajneho sociku by ten liek dostal?
Ak by babka a pravdepodobne aj mama nemali pristup k zapadnym liekom, tak su davno mrtve. Dedovi tiez dobre natiahli zivot. Za toho zlateho sociku by isiel do hrobu po prvom infarkte, take fantasticke lieky zadarmo tu boli.
Ludia s vysokym tlakom, cholesterolom, cukrovkou maju pristup k rovnakym liekom ako zapad.
Na rakovinu pankreasu nie je liek
Odporúčame