To sú riešenia dlhodobé a mali by sme sa inšpirovať maďarskom a bulharskom pri dlhodobom kontakte plynu
To sú riešenia dlhodobé a mali by sme sa inšpirovať maďarskom a bulharskom pri dlhodobom kontakte plynu
Kamarát ak bývaš v južných oblastiach Slovenska tak možno áno ale keď žiješ na severe alebo na východe tak sa ľudia nedoplatia.ano spotreba je nízka za vysoké ceny a po novom roku sa ľudia dostanú do platovej neschopnosti a exekútori budú mať práce na roky
Milí trollko táto energetická kríza bude prepisovať politickú mapu po celej Európe a dúfam že liberálna banda skončí na smetisku dejín
Panáčik veď som ti napísal že najviac ohrozený budú ľudia žijúci v panelakoch lebo tam nemáš na výber čím budeš kúriť.
Tvoja spotreba alkoholu a okeny je zjavne vysoká.Najviac budú
ludia ohrozený v panelakoch
To by bolo dobré len by sme nemali mať protiSlovensku vládu.
Idú podľa plánu veľký reset je už blízko a ich heslo nič nevlastniť a byť šťastný.čim vyššie sumy za energie a potraviny tým väčšia pravdepodobnosť že prídete o strechu nad hlavou alebo firmu.
Tak to si poriadne dezorientovaný že výlučne plyn a ropa:)tam je tých produktov omnoho viacej a všetko to vplýva na rozklad európskej ekonomiky
Hádam nebudeš útočiť na niekoho koho ovladaš to je EÚ:)A keby sme mali postupovať ako pri Rusku tak USA je desaťročia pod sankciami
USA totalitný režim ti nevadí a nevadilo ti že vďaka štyrom americkým prezidentom sa podarilo vyvraždiť vyše 20 miliónov ľudí žien a detí?
Minimálna časť štátov vo svete sa pripojili k sankciám a ostatné staty na sankcie hodili bobek.To že Turecko sa nepripojilo to znamená že ešte nemajú samovražedné chúťky
Je možné že pacient psychiatrického oddelenia odstúpi a bude škodiť z poslaneckej lavice
Dzurinda a Miklóš rozpredali štátne strategické podniky na ktoré sa poskladali naši otcovia a samozrejme že Smer má tiež maslo na hlave že dovolil kriminálnikom cucať zo štátnych zákaziek ale táto terajšia vládna banda ženie Slovensko do krachu a skoro všetky štátne zákazky buď idú bez verejných obstarávaní alebo sa tam záhadné objavujú rodinný príbuzný.V budúcich voľbách sa Fica nemusia báť ale nech sa boja národa za tie svinstvá čo ľuďom narobili
Ľudia padajú na hubu a táto banda rieši svoje egá.Horšia vláda tu jakživ nebola a pochybujem že ich niekto v budúcnosti prekoná a len ukazujú ako im nejde o národ.Vždy keď sa dostala k moci pravicová liberálna banda tak vždy si to odniesol občan a všetci čo volili túto bandu si môžu spytovať svedomie
Ja som čudoval že sa Sulík k niečomu takému odhodlal ale každý má iné chúťky:)
Ktorú mafiánsku čvargu máš na mysli? terajšiu alebo minulú?:)lebo ak si si nevšimol tak od 89teho roku nás len okrádajú a terajšia mafia nie je výnimkou:)
Nóóď bol vždy krpaty zakerak
Už po prvej zime budú padať vlády po celej Európe
Takže energetické podniky by skončili v konkurze?ty si určite študoval s matelkom
To že si nepočul o týchto dvoch ekonomických teroristov to je tvoj problem
Odporúčame