Stačí že Slovensko postihlo liberálny mor čo ničí ľudské zivoty a z akého dôvodu má vyhanaš?že mám iné názory ako ty? správanie typické pre liberala
Stačí že Slovensko postihlo liberálny mor čo ničí ľudské zivoty a z akého dôvodu má vyhanaš?že mám iné názory ako ty? správanie typické pre liberala
Podľa týchto vládnych banditov si ľudia majú povypinať všetky spotrebiče a vôbec neprať a svietiť len v jednej miestnosti aby ľudia ušetrili.Dufam že po voľbách ich všetkých pozatvaraju a ani Austrália i alebo útek do zahraničia ich nezachráni
To je kvapka v mori:) Nemčuriska a EÚ sú zodpovedný za túto energetickú krízu
Kamarát ďalšia zima bude taká istá alebo aj horšia lebo ďalšie štáty čo vyvážajú energonosiče zistili že eú je taká naivná že im budú predávať za vysoké ceny.
To mysleli aj zahraničných hráčov?
Rusi povedali že keď zastropuju tak nič nepošlú a G7+eú si môžu stropovať čo chcú.A ešte jedna vec že ak prejde v ruskej dume zákon na zákaz predaja strategických surovín nepriateľským krajínam tak bude veľmi zle pre európsku ekonomiku
Rusi začali dávať vo veľkom na ázijské trhy+Španieli kupujú ropu a plyn z Ruska do svojich terminálov a ber do úvahy aj zoskupenie BRICS kde Rusi začínajú vyvážať svoje produkty takže akákoľvek izolácia Ruska zo strany západu je dopredu odsúdená na neúspech
Teraz ti poviem na rovinu:)nemci začali kupovať ropu a plyn z Číny ktorý bol vyťažený v Rusku tak preto píšem že prebaleny tovar a keď neveríš tak si to pekne krásne dohľadaj.
Kamarát keby si sledoval správy tak Ázia ma nedostatok a tam bude Ruská ropa a plyn určená lebo Európa skupuje a finančne prepláca ropu a plyn ktorá bola určená práve pre aziu
Samozrejme že som teba nemyslel.to bolo určené pre liberálne obecenstvo
To som nechal pre nechapavych aby porozmýšľali že kde sa prebaluje tovar určený pre Európu:))))
Ak by sa to stalo tak som si istý že Čína sa stane hlavným dodávateľom surovín pre Európu:)))
Bude nedostatok plynu a elektriny tak predpokladám že rozbehnú ďalšie vlny aby obmedzili prípadne štrajky
Za dobre vykonanú prácu si Óľajná hádam zaslúžia grilovačku:) či?
Dnes 70tisic nabudúce milión a bude Fiala a spol utekať z krajiny
Keby si sa viac zaujímal o dianie vo svete tak by si sa aj dočítal že nemčuriska kupujú plyn z Číny vyťažený v Rusku a zhodou okolnosti som ešte počul na tv Prima od jedného českého analytika
Nemci kupujú drahý skvapalnený plyn z Číny ktorý bol vyťažený v Rusku:)))
Vy už čakajte na prídel pruhovanych rovnošiat:)
Veď nech zavedú a Rusi nedodajú ani kvapku
Odporúčame