Počas zimnej vykurovacej sezóny budú pribúdať ďalší čo budú kritizovať EU politiku.
Počas zimnej vykurovacej sezóny budú pribúdať ďalší čo budú kritizovať EU politiku.
Ak to pôjde takým tempom tak čoskoro budú ľudia dostávať pridelove lístky na stravu aby sa mohli niečoho najesť.Ludia v eú budú trpieť za obrovské chyby ktoré EÚ Bruselska banda napáchala
Ťažšiu situáciu si spôsobili sami a keby sa neriadili len bruselom tak tu mohlo byť celkom dobre.a Matovič nieje jediný problém keď sa dôkladne pozrieš aký ľudia bez vzdelania nám vládnu.
Horšie čo je teraz pri moci už nenájdeš.Rozbili,rozkradli a ožobračili všetkých ľudí.táto vláda sa zapíše do dejín ako najhoršie zlo ktoré vládlo na Slovensku.A ešte sa čudujem že ich niekto za toto všetko podporuje
Že dostaneme nádej na normálnu vládu a nie ako táto vládna psychiatria
Nech to ukončia a vypíšu nové voľby lebo takto terorizovať vlastných občanov sa im v budúcnosti môže vypomstiť
Ty a tebe podobný máte vždy nejaké príbehy len aby ste obhájili liberálnu bandu.
8tisic?zarábajú cez 15 tisíc mesačne
Ale nech príde škrata bývať na sever Slovenska a skúsi kúriť v zime na 17 stupňov lebo pochybujem že v Belgicku sú tuhé mrazy
Najskôr začali ofenzívou prešli do prieskumu a skončili z porážkou
Keby boli úspešní tak ako vravíš tak by nemali pred dvoma rokmi firmu pomaličky v krachu a nežiadali by financie od štátu
Vybavil teplé miestečka svojim
Bolo to vidieť vo volbach:)že klamstvami sa dostali k moci a teraz rujnuju Slovensko
Koľko stál lunterovcov spor zo SADkou?ľudia rýchlo zabúdaju
Ak sa zavrú triedy 1 až 4+škôlky tak áno bol by veľmi veľký problém ale ak budú stále vysoké energie tak začnú krachovať aj podniky
Toto vyzerá na celosvetový krach ekonomík a zimná vykurovacia sezóna ešte ani nezačala
No neviem ale údajne po ukrajinskej ofenzíve majú Ukrajinci obrovské straty a ak je to pravda tak hlupák zelenskyj ich poslal na popravu
To je tak keď si dajú sankcie voči sebe a teraz plaču.Boris po zimnej vykurovacej sezóne v Európe bude horúco
Maďari majú relatívne lacné energie a Bulharsko začalo jednať o plyne priamo z gaspromom lebo zistili že ten skvapalnený plyn z USA je drahá a pomalá záležitosť a ešte Holandsko chce výnimku aby mohol kupovať priamo z ruska.
Odporúčame