Na budúci rok keď všetko zdražie+ak zavedú povinné očkovanie tak za predčasné voľby bude vyše 80% obyvateľov.mladym nasľubovali že keď sa zaočkuju slobodu a vidíme ako to v reále je.
Na budúci rok keď všetko zdražie+ak zavedú povinné očkovanie tak za predčasné voľby bude vyše 80% obyvateľov.mladym nasľubovali že keď sa zaočkuju slobodu a vidíme ako to v reále je.
Republiku určite nezoberú ale skôr má šancu štartér smerodona
LSNS sú vo vláde?myslel som extrémistov z vlády čo Slovensko za dva roky dostali na kolená.
Pravda zase klame lebo extrémisti z vlády klesajú a rapídne:)
Na TA3 bola ambulantná doktorka tuším sa volala Janekova ktorá úspešne liečila ľudí ktorý mali kovid a zhodou okolnosti jej nezomrel ani jeden pacient a keď dala všetky poznatky ministerstvu tak jej odpovedali že jej prácu pozorne sledujú.a zatiaľ ľudia v nemocniciach umierajú lebo ministerstvo zdravotníctva+pandenicka komisia zložená zo šarlatánov presadzuje jedinú liečbu očkovanie.štat úplne zlyhal
Na základe čoho by si odoberal volebné právo?vyzerá to tak že máš zmýšľanie nácka a tvoje oľajno s jeho majiteľom blaznom trnafskym nemá ďaleko od NSPAD
Mutanti rozvážajú Omikron po celej planete
Denník sme-priloha my Orava ty panáčik
Mutanti si lietajú po celom svete a potom to všetko hodia na neočkovaných.toto je pandémia mutantov a najviac trpia neockovany
Taký starší človek z ďalšími chorobami si už asi ťažko vytvorí dobrú imunitu
Takzvanú deltu rozšírili fajzeristi ktorý nemuseli ísť na žiadne testy keď sa vracali zo zahraničia a ty istý fajzeristi začínajú rozširovať ďalši vírus.vdaka fajzeristi
Myslím že slogan vakcina je jediné riešenie čoskoro padne a všetci by si mali uvedomiť aby začali ľudí liečiť.Preco v Dánsku ľuďom rozdávali ivermektin+vitamíny a tu nerobili nič okrem rozkradaciek na testovanie,lotérie a vyhadzovanie peňazí na reklamné spoty?
Portugalsko zavádza prísne protipandemicke opatrenia a sme doma s vašou zaockovanostou:)
Prežili sme minulý rok prežijeme aj tento a taktiež budúci rok a to aj bez očkovania:)ty sa priprav na ďalšiu dávku lebo ti konci kovid pas:)
Ja to poviem takto:10% ľudí sa zaockovali z presvedčenia že ich to ochráni,15% že môžu cestovať a ostatný ľudia sa očkuje že ich táto vláda núti.prvy zlom prišiel že týmto kriminálnikom ľudia neveria keď Matelko donútil ludi ísť na nezmyselnú testovaciu akciu po ktorej začali rásť rapídne úmrtia.a ja si počkám koľko pôjde na tretiu dávku lebo podľa prieskumu čo sú zaockovany je ochotných ísť na tretiu dávku len okolo 40%
Spoliehať že sa viacej ľudí zaockuje môže len blbec.a ešte pri tejto vláde kde ľudí čo sa nechcú podvoliť častovali hanlivými slovami dezolati,opice atď.sa nik nemôže čudovať že odmietajú očkovanie.a posledný výrok Igorka že ak budeme počúvať tak nám vybaví v reštauráciách džbán vody s limetkou.
Belgicky a holandsky zdravotnicky systém je na pokraji kolapsu a to majú omnoho viac zaočkovanych ako Slovensko:)
Kombinácia fetu,alkoholu,cigariet a fajzeru:)
No ja som čítal že nejakých pacientov už previezli.vies čo je zarážajúce že kriminálnici vo vláde stále przdia dodávku liekov ivermektin do lekární a mohli to vyskúšať či ten liek ako prevencia náhodou nezaberie.v Japonsku ten liek povolili a pri kombinácii liečba,dodržiavani opatrení sa im to mimoriadne darí.a tu na Slovensku razia cestu len očkovaním ktoré podľa mňa nieje riešením
Oni to majú zakázané čítať.u nich je jediná cesta očkovanie
Odporúčame