Tých pošahanych islamistov sú miliony
Tých pošahanych islamistov sú miliony
Bohužiaľ tá ich stredoveká kultúra nepatrí do civilizovaného sveta
Slovensko už dva roky krváca a táto pani na obrázku k tomu veľkou mierou dopomáha
Západ je už dávno v rozklade a Putin to len na hlas a pravdivo povedal.
Dosť že mu niekto chodí do oštatej lampy:)
Skôr sa opýtaj čo si národ myslí o tejto vládnej bande čo má na svedomí 15 tisíc obetí+zrujnovanu ekonomiku
Za štátne peniaze mu urobili predvolebnú kampaň:)a nemusel ani za to platiť:)kto ešte nepochopil že toto je vláda bláznov:)
Voličom gestapackej Oľajno mafie stále nedochádza čo za beštie volili a ešte chrochtaju nad zákrokmi voči občanom.
Ak som v správach dobre započul tak v Austrálii uvažujú očkovanie každé dva mesiace a ak to nepomôže tak každé tri týždne:)))Tak fajzeristi viete čo vás čaká onedlho ale slová jedného slovenského klasika' nebojte sa dobre bude:))))
Austrálčania nedávno vyhlásili že sa bude očkovať každé dva mesiace a ak to nepomôže tak každé tri týždne.tam im vládnu totálny šialenci
Západ sa rúti do záhuby.normalne odpor a hnus
Extrémistická lavica ide niekoho vyzývať?prečo nevyzyvali bojkot medzinárodných podujatí v USA a v Anglicku keď tie spomenuté krajiny vraždili v Iraku,Lybii, Sýrii a v Afganistane?
Ukroši sa chystali napadnúť Donbass a Rusi tomu zabránili a bidety v USA sú z toho celkom nervózny:)budúcoročný krach na burzách chcú usaci prekryť provokáciami na Ukrajine
A to je všade po firmách:)mám jednu koleginu ktorá je dva krát zaockovany a už dva razy dostala kovid:)a už si začína uvedomovať že niečo nieje v poriadku:)
Moji kolegovia čo sú zaočkovaný tak po jednom choreju na kovid a čo sme neočkovaný tak všetci zdraví a to sa musíme pravidelne testovať:).fajzeristi majú dodrbanu imunitu
Tie opatrenia sú fakt geniálne:)))jeden týždeň jedno zatvoria a druhé otvoria a o týždeň zase naopak:)to je banda idiotov
Maďarský, poľský a český predajcovia ďakujú slovenskej vláde že posielajú slovenských kupujúcich k nim na predvianočné nákupy:)takáto idiotska vláda neexistuje v žiadnej krajine na svete ako u nás
Odporúčame