Im sa netreba čudovať keďže nemajú žiadne protilátky a je dokázateľne že kto prekonal kovid tak malý šancu že skončí v nemocnici
Im sa netreba čudovať keďže nemajú žiadne protilátky a je dokázateľne že kto prekonal kovid tak malý šancu že skončí v nemocnici
Že konzilium odborníkov:)skôr konzilium šarlatánov.
Ivermektin v správnej dávke ľudskému organizmu neublíži tak som nahnevaný že s tou liečbou neskúsili.je veľa štúdií že po podaní lieku ivermektin sa z kovidu pacienti dostali.ale zjavne tu ide o kšefty a pri lacnom lieku by nezarobili tak nakupili drahé lieky ktoré neúčinkuju
Ak máš na mysli fajzer tak ano
Pozeral si zábery z bratislavských ulíc?asi nie lebo boli plné ľudí takže tak:)
Idiot na entu.ludi nechávate zomierať len kôli tomu že ich neliecite a ty takúto sprostosť napíšeš.
Keď si pozriete dáta z čiech tak je jasné že vakcina nieje riešenie.tu na Slovensku podcenili ambulantnú liečbu
Sabaka tvrdil sú k tomu aj video záznamy že zaockovany nemôže dostať kovid-samozrejme hoax,potom tvrdil že zaockovany nemôže prenášať kovid-dalsi hoax.a toto je ďalší hoax lebo nákazu prenášajú po kontinentoch zaockovany keďže nezaockovaneho nepustia do lietadla
Pôjdu do spriatelených štátov fajzerskych napr Austrália a USA a ver že týchto lotrov oni nevydaju
Myslím že nájdu odvahu a ešte k tomu dajú povinné očkovanie a po voľbách či už predčasných alebo normálnych budú vládny predstavitelia utekať zo Slovenska ako kedysi nacisti.
Chlapče to už je dávno vyvráteny Hoax:)stačí sa pozrieť do portugalska
Ešte veľa ľudí čo podporuje túto mizernú vládu nepochopili že nás ženú do záhuby.Do konca volebného obdobia nás tak zadlžia že to bude nesplatitelne a odovzdajú nás finančným korporáciám.za tento omyl vo voľbách platíme tu najvyššiu daň a bude horšie
Hrdina dnešných dní.ak bude donútený platiť pokutu tak kľudne pošlem
Z nízkych dôchodkov a v tejto dobe extrémneho zdražovania si môžu ťažko kupovať čerstvé ovocie.oni sú radi že majú na lieky.a vakcina je čo?prírodný vitamín?
Fakt divné rozmýšľanie.
Keby táto kriminálna vláda od začiatku kovidu sa viac venovala dôchodcom napríklad že by im posielala mesačné balicky vitamínov na posilnenie imunity tak by nebol teraz problém zo zaockovanostou.ale keďže na dôchodcov doslova prdeli tak sa nemôžu čudovať že sa nechcú očkovať.
Po dvoch rokoch bačovania týchto vagabundi môžeme len spomínať o právnom štáte.
Rudko by sa mal už pomaličky chystať a včas si pobaliť zubnú kefku lebo má už len dva roky:)
No tá 63% ako uvádzaš chudoba daňami kŕmi štátnu kasu aby ste mohli aj vy kradnúť.a vlastne tvoja kriminálna garnitúra počas dvoch rokov okradla ľudí o miliardy čo sa nijakej vláde nepodarilo za taký krátky čas
Odporúčame