Keby si viac sledoval dianie tak by si zaregistroval že holandania prevážajú pacientov do Nemecka a zhodou okolnosti to písali propagandistické plátky hlavného prúdu:)
Keby si viac sledoval dianie tak by si zaregistroval že holandania prevážajú pacientov do Nemecka a zhodou okolnosti to písali propagandistické plátky hlavného prúdu:)
Ale pôjdeš lebo si už dva krát podľahol:)fašisti tá donútia aby si chodil pravidelne si predĺžiť slobodu:)
To by sa hodilo aj na Slovensku aby sme zahraničné mimovládky zrušili
Ľudia pred voľbami uverili zlatému telatu a po voľbách sa pridala k uctievaniu aj cirkev a teraz všetci plaču
Zatiaľ som zaregistroval expertov vládnej bandy čo rozkladajú a demontujú Slovensko a keď mi niekto povie že to nieje pravda tak je ďalší blbec na večeru
Presne tak!nefunkčny bordel ľuďom davaju
Špičkový slovenský dochtchor Sabata vraveli že očkovany Cyrus nedostane a tým pádom ho nemôže prenášať:)))
Treba si dohľadať staršie správy: zaočkovaný sa nemôže nakaziť-vyvrátene
zaockovany nemôže prenášať vírus-dalsi hoax.
A teraz si našli ďalšiu výhovorku že zaockovany má 5krat menšiu nálož a o pár týždňov to bude ďalší hoax:)a už keď si zaockovany myslia že majú imunitu tak odporúčam aby si urobili test na protilátky:)a verte že budete nemilo prekvapení
Stačí sa pozrieť do vlády koľko plagiatorov tam behá a tvária sa ako vzdelaný a popritom sú tupši ako kopači kanálov:)
Fajzer ma najviac nežiadúcich účinkov+úmrtí takže ďakujem neprosím.sputnik na príkaz zo západu odstránili
Ale no:)sám dobre vieš že očkovanie sputnikom bolo dovolené len v piatich veľkých mestách:)a fajzerom tá opichaju aj na WCku
Na svete sú nejaké nové lieky na liečbu kovidu a Krčméry povedal že aby ľudia nezaočkovaný na tie lieky zabudli že im budú predpisovať lekari.a že nezaočkovaný sa majú očkovať
Čo ti urobil zlého Matovič keď si na neho taký nahnevaný?
Dva potkany sa rozprávajú a ten jeden mu vraví že bol si už na prvej vakcíne?a ten druhý mu vraví že nie lebo ešte robia klinické testy na ľuďoch:)
Bezvýznamná figúrka zase tliachala a vôbec jej nevadí že nespočetné krát podržala týchto kriminálnikov pri kormidle
My si spomenieme na vaše komenty ale otázne bude či tu ešte budeš:)))
A od kedy to chcú zachraňovať životy?:)aké to mali motto?vláda plná odborníkov?:)na riaditeľov nemocníc dosadili hutníkov a iné povolania a do úradov panáčikov čo nevedia kde je sever a o ministroch škoda rozprávať.uz vyše 90% časť obyvateľstva pochopila že sme v zajatí psychopatov
Lenže v lete bol totálny exodus zdravotníkov a ani sa nečudujem keď namiesto investovania do zdravotníctva vláda investovala do šparania v nose,lotérie a nezmyselných reklam
Prečo zase klameš?v lete utieklo vyše tisíc zdravotníkov a vláde to bolo prakticky jedno.a len blbec sa môže spoliehať na zaockovanost ľudí a tvrdiť že sme na pandémiu pripravený.
Odporúčame